Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Lyta-Zod

Lyta-Zod

Tajná přítelkyně Sega, která si chce vydobýt respekt u své matky.

Sezóny 2
2018 - 2019

Lyta-Zod pochází ze vznešeného rodu Zodů. Lyta si prošla tvrdou výchovou a její matka Jayna-Zod se k ní ne vždy zrovna chovala nejlépe. To ale pouze proto, aby z ní jednoho dne něco kloudného bylo. Vychovávala ji tvrdě, bez lítosti a bez nějakých větších mateřských pudů. Díky tomu se i Lyta stala velice zdatnou bojovnicí a přihlásila se k místní milici, kdy je jejím úkolem chránit město Kandor a v podstatě zastávat práva Kryptonu.

Lyta má předmluvený sňatek s Dev-Emem, dalším členem milice. I když je tato dohoda platná, Lyta-Zod udržuje tajný vztah se Seg-Elem, kterému v mládí bylo odebráno jeho rodné příjmení, když se jeho dědeček Val-El dopustil velkých zločinů. Správně by tedy Leta se Segem neměla nic mít, ale jejich vzájemná láska si řekla své. Celý jejich vztah se zkomplikuje, když je Seg jmenován jako jeden z členů rodiny Vexů.

Aby toho nebylo málo, tak Jayna-Zod zabije Segovy rodiče, což vzájemnému vztahu Sega a Lytě také neprospěje. Na Segovi si navíc pochutnává milice, což se Lytě nelíbí. Aby dokázala svého tajného přítele ochránit, vyzve šéfa ochranky na souboj na život a na smrt. Ve zdrcujícím souboji ho poráží a Lyta se tak stává novým šéfem ochranky. Alespoň tak dokáže Segovi nějak pomoci, který má svých vlastních starostí víc než dost.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FaithOriginal

Díl od dílu mi byla protivnější a protivnější :/

28.10.2018 | 11:25:50
Kothy

kocka ;)

22.5.2018 | 18:29:25
RagnarokCzD

Já ji mít rád přestávám :D

19.5.2018 | 16:35:56

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama