Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

S02E05: A Better Yesterday

S02E05: A Better Yesterday

Odboj je téměř rozprášen. Lyta sděluje Valovi podmínky kapitulace, ale Jax-Ur se nechce tak lehko vzdát a vychází najevo s poslední zoufalou kartou. Jayna a Dev-Em jsou na cestě do Kandoru, kde chtějí zabít Zoda. Ten je mezitím se Segem, kde se jejich vztah opět prohloubí.

sk
10.7.2019
380 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

„Jak jste to udělala s tím okem?“ „Výboj kinetické energie z elektromagne­tického generátoru ukrytém v sítnici.“ No tak jsme opět ve válečném stavu. Nabubřelost moci tu přetéká z naprosto každého. Hrozba a vyhrožování všude kam se kryptoňan podívá. A výsledek? No, konečně se něco stane. Ale opravdu se tak stalo? Tento seriál je plný překvapení ve svých nelogičnostech.

8.4.2020 | 4:58:06
RedRose

Asi mrtvá není, ale pokud ano tak velké díky! Lyta mě fakt nebavila nikdy… Z Jaxx se stal fanatik podobný Druovi, takže pryč i s ní… Nyssa, která měla v první sérii fakt váhu, tak tady s mí pěkně zametají… Škoda té postavy, ale snad se ještě probere… Ale doufám, že se nějak neprobere Brainiak a Segala znova neovládne, to by už byla trochu nuda… :-)

4.1.2020 | 1:53:08
Sugar1

Heh, tvůrci překvapili, i když si myslím, že to ještě nějak zvrátí :-). Jinak mě dostává to, že prakticky každý chce zabít generála Zoda, každý se k němu naprosto bez problémů dostane a ve chvíli, kdy ho může v klídečku zabít, tak si s ním začnou povídat a rozebírat rodinná pouta, jen v tomto díle mohli padoucha zabít tak 17×, BrainSeg je super dvojka :-)

19.8.2019 | 4:08:30
theplanetoftheapes

Nudná válka v kolonii co připomíná prostředím Dooma, stále podivné dvojičkování ve scénáři kdy se mezi sebou baví jen dvě postavy – nevím jestli to není zapříčiněno tím jak měli herci prostor pro natáčení – ale když už je tam více osob na scéně, vždycky to nějak vyčpí do toho, že naskočí hlavní dialog. Zod bude muset v příštím díle zpátky do minulosti aby seznámil své rodiče na maturitním plese, jinak se nikdy nenarodí :D Ale tak to není, oni jsou vyráběni v komoře stvoření, rodiče k tomu nejsou potřeba protože veškerý genetický materiál už ta komora má, stačí právě jen vybrat rody co se spojí. Stále ale nevěřím, že je to opravdu syn Sega, spíš to na ně hraje.

19.7.2019 | 7:57:47
CoRnDuCK

WTF :D Jinak proč museli Sega oholit :(

17.7.2019 | 20:59:20
Bob Lazar

Timey wimey, zoda nesere, že jeho matka zemřela ještě dřív než se narodil? :D

16.7.2019 | 17:22:23
SMASH!

Snad ten konec bude pravda ! :-) Jinak kde je Doomsday? :-(

16.7.2019 | 14:24:19
tom99

Pokud je ten konec pravdivý, tak ten seriál má koule :)

webmaster, grafik
14.7.2019 | 21:05:48
RagnarokCzD

Zajímalo by mě kde se celou dobu schovává Doomsday. :-/

14.7.2019 | 17:19:15
GrindyCZ25

Ty kráso ten konec, jako ten to seriál je neuvěřitelně luxusní.

12.7.2019 | 17:45:37
1

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama