Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

S02E01: Light-Years from Home

S02E01: Light-Years from Home

Generál Zod ovládl Kandor a chce dobít celý vesmír. Val-El vede odboj, který je ale velice oslabený. Segovi se podaří s pomocí Brainiaca opustit Zónu přízraků, ale dostanou se hned do jiných problémů, když narazí na Loba. Adam Strange se vydává hledat Sega a vše napravit.

cz sk
12.6.2019
480 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

„Dědečku? Opravdu jsi tady?“ „Jsem výplodem tvé mysli a pomohu ti nalézt cestu domů.“ První část druhé série guláše všemožných motivů z různých filmů uhnětených do jednoho celku, aniž by to dávalo nějaký smysl, začala vskutku vznešeně. Intriky a komploty se vyvíjejí dál v zájmu jednotlivců a do toho všeho, světe div se, přichází ještě Lobo. Opravdu Lobo? A Teenage Mutant Ninja Turtles se dostaví kdy? Nic proti Lobovi, neb jeho komiksy jsou brutálně úžasné, ale jeho seriálová premiéra je spíše výsměchem. Nejen účastí v této seriálové podivnosti, ale hlavně jeho vzhledem a chováním. Vypadá jako hippiesák, který už je spoustu let na drogách, hrající si na drsňáka jak malí kluci na vojáky. Tvůrci televizní stanice SyFy zřejmě komiks o něm v životě v ruce nedrželi. Jo, a ten Kraken je kde?

8.4.2020 | 2:31:51
RedRose

na rozjezd druhe serie slusne :-)

2.1.2020 | 9:32:47
RedRose

na rozjezd druhe serie slusne :-)

2.1.2020 | 9:32:47
Horus8

Ještě lepší

23.6.2019 | 8:01:45
theplanetoftheapes

První díl další série super, bavilo mě jak tam Adam S. skotačí a jančí. Seg se asi inspiroval u Spocka ve Star Treku, protože vypadá tak nějak vyzráleji. Trochu horší ta placatá krátkovlasá blondýna, za mě v minulé sérii největší kočka a taky perfektně hrála svou postavu. Teď tam kolíbá děcko a je celá špatná z toho, že muj tata jakože neni muj tata ale ja jsem klon svojí ségry nebo co? Trochu mě mrzel uspěchaný konec, najednou blik a konec. Nejvíc cením krátkou znělku, tak by to mělo vypadat, ne jak u jiných serošů 2 min. znělky kde jsou všechny postavy a všichni tvůrci od režiséra až po asistenta hlavního nosiče kávy.

18.6.2019 | 7:20:12
RagnarokCzD

No, bál jsem se, že to bude mnohem horší, když sem slyšel o Lobovi … :3 Ale zatím spokojenost.

17.6.2019 | 9:20:06
tom99

Fakt jsem nečekal že v jedné epizodě odkrouhnou dvě hlavní postavy. Ale stalo. Jinak díl a rozjezd slušný :-)

webmaster, grafik
16.6.2019 | 12:52:24
Kothy

Lobo, super :)

15.6.2019 | 14:55:55
CoRnDuCK

V pohodě začátek. Lobo jako vzhledově nic moc, ale zatím se mi jeho povaha líbí. A nežeru, že Brainy je zdechlej :)

14.6.2019 | 19:08:51
DC Expert

Tohle byla nejlepší epizoda. Tohle jsem neočekával.

14.6.2019 | 17:12:48
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama