Krypton Dev-Em

Dev-Em

Dev-Em

Je zamilovaný do Lyty a věrný rodu Zod, i když ví, že to není dobře.

Sezóny 2
2018 - 2019

Dev-Em je věrný Sagitari, který slouží pod Lytou-Zod a její matkou Jaynou-Zod. Dev-Em zůstal sám, jeho rodina byla zabita tajnými agenty Black Zero, kteří nebyli nikdy nalezeni. Dev-Em vede tedy patřičnou nenávist vůči celé organizaci Black Zero. To, že jeho vrazi jeho rodičů nikdy nebyli dopadeni, ho dovádí k šílenství a zničení Black Zero bere jako hlavní prioritu.

Dev-Em je zaslíbený Lytě-Zod, do které se bezmezně zamiloval, i když tuší, že ona k němu tak vřelé city nevede. Ví, že se tajně vídá se Seg-Elem, ale jeho láska k Lytě je tak silná, že tuto skutečnost zcela přehlíží. Dev-Em je sice věrným bojovníkem Kandoru, ale když ho Jayna-Zod požádá o nečekanou pomoc, neváhá zradit vše, čemu zaslíbil svůj život. Jeho věrnost Zodům je ještě větší než v případě Jeho Eminence.


Jayna-Zod nikde nedávala najevo své city k Lytě, jenže ta se dostane do smrtelného nebezpečí, když má být popravena za vlastizradu. Jayna uzavře tajnou dohodu s Daronem-Vexem a Nyssou-Vex, kterým slíbí, že jim pomůže svrhnout Jeho Eminenci výměnou za záchranu Lyty. Jayna do svého plánu neochotně zakomponuje i Dev-Ema, protože si je vědoma jeho slepé loajality. Dev-Em, i když se mu to někdy příčí, plní rozkazy Jayny do puntíku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Ve 2. řadě velmi sympatickej :)

3.8.2019 | 16:40:17
tom99

Zpočátku jsem ho moc nemusel a myslel jsem si, že to bude otravná postava, ale v posledních dílech se celkem vybarvil :-)

webmaster, grafik
29.4.2018 | 10:45:47

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců