Krypton Jax-Ur

Jax-Ur

Jax-Ur

Ta, která zakládá odboje, protože je nespokojená s životem na Kandoru.

Sezóny 2
2018 - 2019

Jax-Ur byla dobrou přítelkyní Val-Ela a Daron-Vexe, ale vše se pokazilo, když Daron odsoudil Val-Ela prakticky k trestu smrti a poslal ho do Zóny příznaků. Jax-Ur to nemohla vydýchat, a tak na chvilku opustila Kandor. Sama ovšem založila organizaci Black Zero, která měla bojovat proti Daronovi, a přinést práva všem Nepostaveným rodinám v Kandoru.

Při občanské válce Jax-Ur vyhledá Dru-Zod, který Jax poprosí o pomoc. Jeho Eminence je ovládaná Brainiacem a generál Zod bude potřebovat jakéhokoliv spojence v boji s tímto nepřítelem. Jax-Ur nakonec souhlasí, dokonce se sama setká s Daronem-Vexem, kterého mučí a dostane se jí aspoň úctyhodné pomsty, když je Daron úplně zdegradován a je nucen odjet do svého domovského města.


Když je Brainiac poražen, Jax-Ur se dozvídá krutou pravdu. Generál Zod si Krypton přivlastnil a přijel z budoucnosti planetu dobít, Jax-Ur se tak vydává opět na útěk a společně s Val-Elem, který se mezitím navrátil ze Zóny přízraků, založí nový odboj, který tentokrát má svrhnout Generála Zoda. Jax-Ur také poví Nysse-Vex o jejím pravém původu, kdy prakticky vznikla díky klonovačům. Jax-Ur taktéž přišla o jedno oko.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Dobrá mrcha :D

17.7.2019 | 20:59:35
tom99

Ve druhé sezóně je mi sympatičtější a vlastně i lépe vypadá :-)

webmaster, grafik
16.6.2019 | 13:10:04

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců