Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Dru-Zod

Dru-Zod

Generál Zod, který cestuje zpět časem, aby zachránil Krypton.

Sezóny 2
2018 - 2019

Na Dru-Zoda poprvé narazíme jako zběhlíka z organizace Black Zero, který společně s pár dalšími vyvolenými unese Seg-Ela. Od něho chce informace o Brainiacovi, o kterém Dru ví, že se již blíží do Kandoru. Sám Dru-Zod chce Brainiaca zastavit a zachránit Krypton. Ví, že Seg chce to samé, a tak začnou spolupracovat, Seg tedy částečně na Zoda mění názor a v podstatě i na celou organizaci Black Zero.

Posléze je ale odhaleno, že Dru-Zod je generál Zod, jeden z největších nepřátel Supermana z přítomnosti, který se vrátil v čase, aby zachránil Krypton. Když se vrátil v čase Adam Strange, nepředpokládal, že to samé může udělat i někdo jiný. Brainiac cestuje časem, aby zničil planetu Krypton a zabránil tak narození Supermana. Jenže to by mohlo ovlinit i dějiny generála Zoda, který tedy podnikl stejnou cestu do minulosti.

Dru-Zod tak začne spolupracovat se Segem a se svou vlastní matkou Lytou-Zod a babičkou Jaynou-Zod. Z jejich spolupráce pochopitelně není nadšený Adam, který chce okamžitě generála Zoda zabít, protože ví, jaké starosti jednou nadělá Supermanovi. Všichni se tak dostanou do velkého konfliktu. Dru-Zod navíc chce zničit Brainiaca tak, že proti němu poštve další hrozné monstrum – Doomsdaye.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Řízek ve všech směrech … Až do poslední epizody druhý série, kde z „generála Zoda, nejlepšího vojáka jakýho kdy Krypton poznal“ … udělali totálního vola. :D

17.8.2019 | 13:31:24
CoRnDuCK

Tak ten se ale předvedl.

8.6.2018 | 20:24:28
HellTsuku

KNEEL BEFORE ZOD!

4.6.2018 | 19:05:20
Kothy

zaporak

22.5.2018 | 18:29:49
tom99

Ale jo, tak proč ne. Nakonec by mohlo jít o fajn postavu, kterou částečně pochopíme a můžeme na ni změnit názor :-)

webmaster, grafik
23.4.2018 | 10:15:20

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama