Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Seg-El

Seg-El

Dědeček Supermana, který musí zachránit budoucnost svého rodu.

Sezóny 2
2018 - 2019

Seg-El byl malým chlapcem, když byl zabit jeho dědeček Val-El za vlastizradu. Ten byl fascinován objevováním nových planet a chtěl Kryptonu dokázat, že ve vesmíru žijí i jiné mimozemské rasy. Jeho odhalení ovšem vedlo i k blížícímu se nebezpečí, o čemž největší představitelé na Kryptonu nechtěli aniv nejmenším slyšet. A tak byl Val-El zabit. Jeho smrt nesl Seg-El velice těžko a dá se říci, že ho ovlivnila na zbytek jeho života.

Seg se posléze protloukal životem, bylo mu odebráno jeho příjmení a dokonce se nesměl pyšnit ani svým rodovým znakem. Vše se ale změnilo jednoho dne, když na Krypton dorazí Adam Strange ze Země, který cestoval časem zpět, aby Sega varoval. Na Krypton se žene lavina nebezpečí. Mocný Brainiac, lovec planet, si aktuálně vyhlídl Krypton a chce ho zničit. Pokud se mu to povede, Superman se nikdy nenarodí.

Seg tedy zmonitoruje veškeré síly na planetě, aby Braniacovi nečelil sám. Problémy mu ovšem nadělá i Jayna-Zod, která zabije jeho vlastní rodiče. Vše komplikuje, že Seg chodí s její dcerou Lytou, která je ovšem zcela jiná než její matka. Do toho byl Seg začleněn do rodiny Vexů, takže Seg zpočátku neví, kam dřív skočit. Pokud chce ovšem zachránit budoucnost svého pravého rodu, musí se v něm probudit hrdina

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FaithOriginal

Sympatický, ale místy mi taky nesedl :)

28.10.2018 | 11:22:08
CoRnDuCK

Úžasňák ;)

10.4.2018 | 21:04:32
Kothy

borec

26.3.2018 | 23:10:09
tom99

Zatím se jeví jako sympaťák :-)

webmaster, grafik
23.3.2018 | 18:28:02

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama