Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

S02E09: Blood Moon

S02E09: Blood Moon

Generál Zod vypouští svou vraždící bestii na Wegthor, kde má povraždit všechny Povstalce. Seg se konečně shledává se svým dědou Val-Elem, ale hned musí řešit nepříjemnosti. Kem dělá životní rozhodnutí, zatímco Povstalci bojují doslova o svůj holý život.

cz sk
7.8.2019
290 000
45 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MickeyStuma

A nastala mela. Ale jo, bitevní scéna vypadá suprově. Kam se hrabe ‚Hvězdná pěchota‘ nebo ‚Hvězdné války‘. Ale to je na celé koncepci asi tak všechno. Jen tak mimochodem, to už jsme zase na Marsu, nebo kde?

9.4.2020 | 4:49:04
Sugar1

Kryptoňané se chovají naprosto nezodpovědně, těžit a válčit na měsíci, který může libovolná menší důlní exploze vyhodit celý do vzduchu, jak svého času jiní povstalci vyhodili Hvězdu smrti (a pak Hvězdu smrti 2 a pak Planetu smrti), to mi nepřijde úplně v poho. Rebelové se chovají jak suicide squad, morálně furt řeší či zabít nebo nezabít jednoho nepřítele a přitom sami padají po tisících. Jinak byl díl zábavný.

20.8.2019 | 0:38:37
theplanetoftheapes

Z těch Sagitari, ze kterých šel v první řadě strach udělali normální stormtroopery a umírají i po bacnutí hranou dlaně přes krk :D Jinak to tak pěkně graduje, bohužel se vzhledem Doomsdaye mam problém, příjde mi malinký oproti filmům i když tam to byl vlastně generál Zod s nějakou genetikou navíc od toho Doomsdaye ale nevím jistě. Kem, co dodat, tato postava měla svůj vývoj, nejdřív vojáky nesnášel, pak se sám jedním stal když zjistil, že je to potřeba pro vyšší dobro a nakonec pochopil svůj úděl.

19.8.2019 | 10:11:51
Bob Lazar

Za doomsdaye 60% mínus 40 za Lytu, krom toho že je škaredá jak noc, nesympatická… Tak akorát fňukaj a litujou se s matkou, prej válečníci…

15.8.2019 | 15:53:20
bulik55

Jsem rád, že se nebojí z toho udělat pořádnou krvavou řežbu :D

14.8.2019 | 22:59:27
Bodis

PRostě nádhera

14.8.2019 | 17:37:10
CoRnDuCK

Kem :(

12.8.2019 | 18:14:03
tom99

Naprosto boží epizoda! Doomsday v akci byl skvělý a náboj s Povstalci byl famózní. Svou chvilku měla i Nyssa a její bojové kombo, scény mezi Segem, Valem, Adamem a Kemem byly také boží. A korunku tomu dodal i Dev-Em a Lyta. Tahle epizoda zkrátka měla všechno :-)

webmaster, grafik
11.8.2019 | 21:43:44
Raiden123

Dosť dobrý diel,trošku ma zaujíma či v tomto seriáli bude i susedná planeta Daxam,ale zatial to vypadá,že tam asi v príbehu nebude.

Ja mam trošku spadeno na jednu vec,je to asi trošku zvláštny uhol pohľadu na to,že,keď Doomsday chytil toho Kema,ako by vedel na Kryptone ako sa pouziva gesto palec hore zo Zeme na Kryptone ? Ano viem,že je to divná poznámka,Len mi to prišlo trochu divné,no,ale nejdem to rozmazávať,zbytočné rozoberanie,je to len taká hlúposť.Ano škoda tej postavy Kem-a i keď bola spočiatku dosť nezaujímavá,už sa dalo na ňu zvyknúť.

Ragnar- Seg a Adam Strange to vedia,ale asi hlavne ten Adam Strange,Seg má skôr len tušenie,ale myslím,že mu to Adam povedal už kdesi na začiatku.

Ó,a o Doomsdaya sa neobávajte toho len tak niečo nezloží,dopadol nazad na Krypton.

11.8.2019 | 9:51:03
GrindyCZ25

Asi nejlepší díl série… dobrá postava opustila ten to seriál a tady to nebude klon… Nyssa a její útok naprosto luxusní :-) a Doomsday to je mašina na totální masakr jsem zvědav zda se ho někdy ještě dočkáme.

10.8.2019 | 22:54:16
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama