Krypton Novinky

Novinky

 • Cameron Cuffe se omlouvá za to, že nemohl být součástí velkého crossoveru Crisis on Infinite Earths

  Crossover na stanici CW byl opravdu masivní. Objevila se celá řada seriálových i filmových postav, které jsme ani nečekali. Tvůrci dokázali domluvit cameo hned několika charakterů, ale ne všechny plány jim vyšly. Cameron Cuffe se bohužel nemohl této velké komiksové události zúčastnit.

  5 0
  28.1.2020 | 18:09tom99Diskuze (2)
 • Cameron Cuffe se jako Seg-El měl objevit ve velkém crossoveru od CW, proč k tomu nedošlo?

  Existovala varianta, že se Seg-Ela, dědečka Supermana, dočkáme i ve velkém crossoveru od stanice CW. Ta totiž chystá crossover opravdu masivní čítající postavy ze všech jejích seriálů a navíc pozvala i nějaké staré legendy. A pozvání dostal právě i Cameron Cuffe.

  8 0
  24.9.2019 | 18:35tom99Diskuze (2)
 • Výkonný producent seriálu by rád opět viděl temné DC filmy s hvězdou Kryptonu v hlavní roli

  Studio Warner Brothers po neúspěšných temných filmech změnilo strategii. Po vzoru Marvel Studios točí světlejší a vtipnější filmy. Jenže nyní míří do kin Joker, poměrně dost temná a depresivní podívaná. A právě výkonný producent Kryptonu by rád u těchto filmů zůstal.

  9 1
  12.9.2019 | 16:54tom99Diskuze (7)
 • České titulky k finále druhé řady a i celému seriálu Krypton

  A týden s týden se sešel a bitva o planetu Krypton nyní končí. Přinášíme vám české titulky k epizodě The Alpha and the Omega. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Přejeme vám příjemnou zábavu u vašeho oblíbeného seriálu. Tentokrát zřejmě naposledy.

  8 0
  26.8.2019 | 9:53tom99Diskuze (0)
 • Recenze druhé a finální řady seriálu Krypton

  Před pár dny skončila druhá sezóna Kryptonu a všichni si už určitě udělali čas, aby se podívali na epické finále. I my jsme tak učinili, a tak přišel čas celou sezónu pořádně zhodnotit. Při hodnocení se dotkneme i nečekaného konce celého seriálu, který všechny fanoušky pořádně zasáhl.

  8 0
  25.8.2019 | 18:33tom99Diskuze (3)
 • Stanice Syfy ruší seriál Krypton a dokonce i plánovaný spin-off s Lobem

  Když se kácí les, lítají třísky. Přesně tak to bohužel dopadlo se seriálem Krypton, který byl náhle zrušen a naneštěstí to odnesl i plánovaný spin-off, který byl ohlášen před několika měsíci. Loba a jeho vesmírných příběhů se zřejmě nedočkáme, stanice zařízla i tento ambiciózní projekt.

  5 37
  19.8.2019 | 20:05tom99Diskuze (46)
 • České titulky k epizodě Blood Moon

  A týden s týden se sešel a bitva o planetu Krypton pokračuje. Přinášíme vám české titulky k epizodě Blood Moon. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Přejeme vám příjemnou zábavu u vašeho oblíbeného seriálu. A za týden znovu. Pomalu se blížíme do finále.

  6 0
  14.8.2019 | 19:00tom99Diskuze (0)
 • Poslední díl před finále druhé řady byl skvělou epizodou s dalším úmrtím

  Druhá řada seriálu Krypton se zatím opravdu povedla. Máme za sebou devět epizod a nejde vyloženě mluvit o tom, že by tu byla některá, která by byla nějak výrazně slabší. Spíše naopak. Máme tady silný přetlak dílů, které jsou kvalitativně velice vysoko. Co si pro nás tvůrci přichystali nyní?

  7 0
  13.8.2019 | 19:35tom99Diskuze (1)
 • Tvůrci opět obrací kartu s jednou postavu a přichystali si pro nás něco nečekaného

  Poslední tři díly seriálu Krypton opravdu stály za to. V každém jsme se totiž dočkali nějakého velkého zvratu, který zřejmě nikdo nečekal a u kterého nám zůstala pusa otevřená dokořán. Jinak tomu nebylo ani v případě epizody Mercy. Článek obsahuje velké spoilery.

  9 1
  7.8.2019 | 19:01tom99Diskuze (5)
 • České titulky k epizodě Mercy

  A týden s týden se sešel a bitva o planetu Krypton pokračuje. Přinášíme vám české titulky k epizodě Mercy. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Přejeme vám příjemnou zábavu u vašeho oblíbeného seriálu. A za týden znovu. Pomalu se blížíme do finále.

  8 0
  4.8.2019 | 22:19tom99Diskuze (0)

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Reklama

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců