Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Brainiac

Brainiac

Nepřítel Supermana, který se vrací v čase, aby zabránil jeho narození.

Sezóny 2
2018 - 2019

Brainiac, nebo celým jménem Vril Dox, je nebezpečné stvoření z planety Colu, který je pro většinu Kryptoňanů známý jako sběratel světů. Brainiac osidluje nové planety a ničí je. Když Val-El zjistí, že Krypton není jedinou obyvatelnou planetou ve vesmíru, také objeví potenciální hrozbu pro Krypton – Brainiaca, jehož jediným cílem je dobývat a získávat planety ve vesmíru, kde byl stvořen nějaký život.

Val-El se pokusí jeho Eminenci a nejvyšší představitele v Kryptonu varovat, ti ho ale odmítají poslouchat a místo toho, aby čelili pravdě, zbaběle připraví Val-Ela o život. Brainiac je navíc jeden z nejznámějších protivníků Supermana v současnosti, který si je vědom, že není schopen muže z oceli porazit. Brainiac ovšem najde způsob, jak cestovat prostorem a časem, a vrací se zpět do doby, kdy byl rod Elů nejzranitelnější, aby Supermana zničil jednou provždy..

Brainiac chce vymazat rod Elů z existence tak, aby Kal-El nebyl nikdy narozen. Právě proto se vrhá na Krypton a město Kandor v době, kdy jediným zástupcem této slavné rodiny je Seg-El. Ten na varování od Adama Strange odpoví a pokusí se Brainiaca zastavit. Jenže ten už má na planetě Krypton své zvědy, kteří mu předávají důležité informace o planetě, kterých Brainiac využije ve svůj prospěch v následném útoku.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

22.5.2018 | 18:28:39
RagnarokCzD

Trochu plochej záporák … ale skvěle zahranej. :D

19.5.2018 | 16:33:44

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama