Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Jayna-Zod

Jayna-Zod

Matka Lyty, která se před ní snaží skrývat emoce a city.

Sezóny 2
2018 - 2019

Jayna-Zod je matka Lyty-Zod a babička Dru-Zoda, který je lépe známý jako generál Zod, jeden z největších nepřátel Supermana. Jayna měla velice kruté dětství. Otec ji vychovával ve strachu a tvrdě trénoval v boji. Chtěl po ní, aby síla, loajalita, houževnatost a krev měla přednost i před rodinou. Není tedy divu, že Jayna nepřímo zabila svého bratra, protože byla ve všech aspektech lepší než on. V závěru mu nepomohla ani pomocnou ruku.

Když Jayna vyrostla a měla dceru Lytu, podrobila ji podobnému tréninku. Od své vlastní dcery si držela náležitý odstup, emoce nedávala najevo. Při tréninku, na který osobně Jayna dohlížela, Lytě vůbec nenadržovala, spíše naopak ještě všem chtěla dokázat, že Lyta je stejně rovný občan Kandoru jako každý jiný, který nikdy nebude mít žádná speciální privilegia.

To se ovšem trochu změní, když je život Lyty v nebezpečí a ta má být popravena a je označena za zrádce Kryptonu. Jayna si uvědomí, že by mohla ztratit svou jedinou dceru a přemýšlí, co by pro ni mohla udělat. Nakonec kývne na nabídku Nyssy-Vex a Darona-Vex, kteří jsou ochotni Lytu zachránit, když jim Jayna slíbí věrnost a pomůže ji v budoucnu sesadit Jeho Eminenci. Jayna, která nakonec dokazuje, že svou dceru bezmezně miluje, souhlasí a dopomůže sesadit nejvyššího představitele Kandoru.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nepříjemná už od pohledu a pak mi to vlastně už několikrát dokázala v epizodách. Hrozná postava…

webmaster, grafik
22.4.2018 | 19:26:20

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama