Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Adam Strange

Adam Strange

Přišel ze Země, aby varoval Sega o blížícím se nebezpečí.

Sezóny 2
2018 - 2019

Adam Strange pochází ze Země, konkrétně z Detroitu, z naší současnosti. Adam v naší době zažívá největší slávu Kal-Ela, lépe známého jako Supermana, který chrání svět před jakýmkoliv nebezpečím. Clark Kent v boji dokázal porazit Brainiaca, jednoho ze svých nejstrašnějších nepřátel. Brainiac přišel na to, že se nedokáže vyrovnat schopnostem Supermana, a pokud má svou největší nemesis vůbec někdy porazit, musí na to jinak.

Brainiac tedy našel způsob, jak cestovat časem. Jeho hlavním cílem je vrátit se v čase, dostat se na planetu Krypton a zničit rod Elů, kdy byl nejzranitelnější. To je zrovna v té době, kdy Val-El byl zabit a jeho vnuk Seg-El je posledním žijícím krypotoňanem, který nosí rodné jméno Elů. Brainiac se vydává do této doby, aby zničil Sega a postaral se o to, aby Superman nebyl nikdy narozen.

Adam Strange si samozřejmě uvědomuje, co by to znamenalo pro Zemi, kdyby Superman neexistoval. Strange tedy najde způsob, jak cestovat prostorem a časem. Dostane se tak na Krypton ještě předtím, než sem Brainiac zaútočí. Adam vyhledá Sega a řekne mu o jeho tajném poslání a o blížícím se útoku Brainiaca. Seg svůj osud vezme pevně do rukou a pokusí se zachránit svého budoucího pravnuka.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FaithOriginal

Hned po Nysse pro mě nejsympatičtější :)

28.10.2018 | 11:23:33
Kothy

podivin

22.5.2018 | 18:28:55
RagnarokCzD

Popravdě, většinu svýho času mě spíš štve … ale zajímalo by mě jesli je tam nějaká spojitost s Hugem. O_o

19.5.2018 | 16:35:03
Stardos

Borec :)

22.4.2018 | 19:44:53
God of war

Na to že je z budoucnosti tak je to na nic

18.4.2018 | 7:33:32
tom99

Myslím, že tahle postava má fakt dobrý potenciál vypomoci celému seriálu :-)

webmaster, grafik
26.3.2018 | 23:37:44

Stav titulků

Epizoda S02E09: Blood Moon

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama