Krypton
76/100 - 43×

Krypton

Roky před narozením Supermana byl rod Elů zostuzen a vyloučen ze společnosti. Příběh seriálu sleduje události Supermanova dědečka, který na Krypton přináší naději a rovnost. Zároveň mu také půjde o zachránění planety, která je na pokraji zničení. Podaří se Seg-Elovi zachránit svůj rod a rodnou planetu?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Cameron Cuffe (Seg-El), Ian McElhinney (Val-El), Shaun Sipos (Adam Strange), Georgina Campbell (Lyta-Zod), Blake Ritson (Brainiac), Wallis Day (Nyssa-Vex), Elliot Cowan (Daron-Vex), Ann Ogbomo (Jayna-Zod), Colin Salmon (Dru-Zod), Aaron Pierre (Dev-Em), Rasmus Hardiker (Kem), Blake Ritson (Jeho Eminence), Hannah Waddingham (Jax-Ur), Emmett J. Scanlan (Lobo)

Daron-Vex

Daron-Vex

Nechal popravit Val-Ela a obecně stojí za zničením rodu Elů.

Sezóny 2
2018 - 2019

Daron-Vex je vysoce postavený občan Kandoru, který neuznával objevy Val-Ela, který chtěl Krypton přesvědčit, že ve vesmíru nejsou sami, a že by mohla dorazit vlna nebezpečí v podobě Brainiaca. Lid ovšem Val-Elovým myšlenkám naslouchal a Kandoru se nehodilo, aby obyvatelé poslouchali nějakého starého blázna. Daron-Vex se tedy rozhodl, že nechá Val-Ela popravit.

To ale nebylo vše. Vzal rodině Elům jejich rodné příjmení a jejich znak bylo zakázané používat. O čtrnáct let později ovšem náhodou Seg-El, vnuk Val-Ela, zachrání nevědomky Daronovi život. Ten mu proto nabídne svou dceru Nyssu-Vex a své rodné příjmení. Seg se tedy stane součástí mocné rodiny, která má ovšem ještě ambicióznější cíle, než se na první pohled může zdát.

Daron a Nyssa chtějí společnými silami sesadit jeho Eminenci, ovládnout Kandor a posléze celou planetu. Aby se tak stalo, musí ale získat hlas obyčejného lidu, čehož dosáhnou právě pomocí Sega, který celý život mezi obyčejnými lidmi vyrůstal. Taktéž musí dostat na svou stranu nějaký silný rod a Vexové mají v hledáčku mocný rod Zodů. Daron ovšem v tomto nebezpečném plánu udělá hned několik chyb, které ho dostanou do několika konfliktů nejen se Segem, ale taktéž s jeho Eminencí.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

podrazak

22.5.2018 | 18:30:09
tom99

Někdy ho mám rád, někdy zase vůbec…

webmaster, grafik
13.4.2018 | 23:44:22

Novinky

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Seriál skutečně zametl s jednou hlavní postavou, ta je nadobro pryč

Dělat prequel o planetě a postavách, u kterých víme jejich osud dopředu, je vždy složité. A tak tvůrci změnili chod událostí a nacházíme se v alternativní realitě, takže mohou kdykoliv zabít kohokoliv. A to se nyní stalo. A možná právě proto je smrt jedné postavy tak nečekaná.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu vysílání druhé řady seriálu Krypton budeme průběžně vytvářet a aktualizovat profily nových postav:

Zajímavosti

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama