Rob Morrow

Rob Morrow

Celé jméno: Robert Alan Morrow
Místo narození: New Rochelle, New York, USA
Známé projekty: Numb3rs, Designated Survivor, Billions

Datum narození: 21.1.1962 (56 let)

Rob se narodil do židovské rodiny dentální hygienistky Diane Francis-Markowitzové a výrobce osvětlení Murrayho Morrowa, kteří se rozvedli, když mu bylo devět let. Rob navštěvoval střední školu Miami Sunset High School, ale z té v posledním ročníku odešel kvůli herecké kariéře.

Rob září spíše v televizi, jeho zatím největší filmovou rolí je Dr. Hollins v The Bucket List s Jackem Nicholsonem a Morganem Freemanem. Jeho první větší rolí na televizních obrazovkách byl Dr. Joel Fleischman v Northern Exposure, ale jeho prozatím asi nejznámější rolí je detektiv Don Eppes z Numb3rs.


V posledních letech se objevuje v čím dál víc seriálech. Sice ne v hlavních rolích, ale jeho postavy jsou zajímavé a vždy mají co říct. Zmiňme novináře Abeho Leonarda z Designated Survivor, soudce Adama DeGiulia z Billions či Barryho Schecka z American Crime Story.

Ve volném čase hraje se svou kapelou Rob Morrow Band, na Spotify naleznete pár songů a na Youtube se můžete podívat na pár videí. Od roku 1998 je ženatý s Debbon Ayer, se kterou mají dceru Tu (nar. 2001).

Foto: Twitter Roba Morrowa


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.