Robel Zere

Robel Zere

Celé jméno: Robel Zere
Místo narození: Eritrea
Známé projekty: Superman & Lois

Robel Zere je herec původem z africké Eritrey, odkud se se svou rodinou přestěhoval do Kanady, když mu bylo pět let. Herectví se věnoval na University of Manitoba, kterou úspěšně dokončil. Jakmile se však začal věnovat herectví, zajímala ho i práce za kamerami. Kromě toho se věnuje práci komika.

Jako herec se prozatím moc neprosadil. Zahrál si především epizodní role, a to například v seriálech Todd and the Book of Pure Evil či The Detour. Jeho doposud největší rolí je postava mladého vědce Dabneyho Donovana, kterého roku 2021 ztvárnil v seriálu Superman & Lois.

Počátek jeho kariéry je však spojen i s již zmíněnou prací za kamerami. Konkrétně se v letech 2012–2015 věnoval hned několika projektům, u kterých figuroval jako asistent produkce. Nejvýrazněji zasáhl do chodu seriálu Arrow, kde na této pozici působil v letech 2012–2014.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Dabney Donovan 2021 2021 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů