Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Dabney Donovan

Dabney Donovan

Vědec pracující pro Morgana Edge.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dabney Donovan je vzdělaný a inteligentní muž, který už několik let pracuje pro podnikatele Morgan Edge. Jeho práce je velmi tajná, přičemž o ní ví jen několik málo jedinců. Jeho úkolem je experimentovat na lidech, do kterých má dostat nadpřirozené schopnosti patřící lidem z Kryptonu.

Donovana loajalita k Edgeovi je poměrně nejasná. Na jednu stranu pro něj provádí experimenty, ale na stranu druhou se mu protiví. Důkazem toho budiž fakt, že když Superman zjišťoval, co Edge dělá s lidmi, Donovan mu ochotně všechno vysvětlil a dokonce začal pracovat pro armádu, se kterou se snažil přijít na to, jak zachránit všechny lidi, na kterých byly ony experimenty provedeny.

Donovan měl s experimenty velké zkušenosti, například byl u Emilyiny proměny, po které poznamenal, že její tělo zcela přijalo energii X-Kryptonitu. I když však Donovan prováděl tyto experimenty, věděl jen málo věcí o přístroji, se kterým pracoval.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama