Ron Nicolosi

Ron Nicolosi

Celé jméno: Ron S. Nicolosi
Místo narození: Methuen, Massachusetts, USA
Známé projekty: How I Met Your Mother

Datum narození: 16.5.1958Datum úmrtí: 20.7.2020 (62 let)

Ron Nicolosi je příležitostný herec, který se narodil roku 1958 v Methuenu ve státě Massachusetts. O jeho životě nevíme prakticky nic. Víme jen to, že vyrůstal ve svém rodném městě a že jeho hlavním oborem nebylo herectví, protože má na svém kontě jen menší množství rolí.

Role získával zásadně v televizních seriálech, ve kterých se objevoval v letech 2001–2015. Jeho největší rolí se stala postava kameramana Mikea, kterého si v letech 2006–2013 zahrál v populárním sitcomu How I Met Your Mother.

Roku 2020 se svět dozvěděl smutnou zprávu, herec totiž zemřel ve svých 62 letech. Zemřel konkrétně v Kalifornii, kde žil již delší dobu se svou rodinou, přičemž jeho smrt nebyla jasně specifikována. Jen bylo zmíněno to, že herec podlehl zdravotním komplikacím, se kterými bojoval již několik let. Údajně ale zemřel v poklidu, a to po boku své rodiny.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Mother Mike 2006 2013 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů