Sabrina Gennarino

Sabrina Gennarino

Celé jméno: Sabrina Gennarino
Místo narození: Rochester, New York, USA
Známé projekty: The Walking Dead

Datum narození: 20.1.1978 (40 let)

Sabrina Gennarino je herečka původem z New Yorku, která se narodila roku 1978. Po dostudování střední školy se dala na modeling a začala chodit na vysokou školu. Poté, co ji jeden kamarád přemluvil k tomu, ať si zahraje v jedné hře, zjistila, že miluje herectví, a tak se mu začala věnovat. Má přezdívku Breezy.

Svou hereckou kariéru odstartovala roku 1999, kdy se objevila v jedné malé roli jednoho seriálu. Poté začala střídat jednu roli za druhou a nedokázala se nikde jinde zdržet, kvůli čemuž nezískávala žádné větší role. Jedna z prvních větších přišla až roku 2016, kdy byla obsazena do seriálu The Walking Dead jako Tamiel.


Má domov jak v Los Angeles, tak i New Orleans. Od roku 2002 je vdaná za producenta Pietera Gaspersza, se kterým má dceru Isabellu.Foto: AMC


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.