Sara Thompson

Sara Thompson

Celé jméno: Sara Thompson
Místo narození: USA
Známé projekty: The 100, Burden of Truth, The Return

Sara Thompson je americká herečka a modelka, která je nejvíce známá ze seriálu Burden of Truth. V tomto seriálu Sara ztvárňuje postavu Molly Ross. Její další důležitou rolí bylo ztvárnění Josephine Lightbourne v populární show The 100. Tato postava se stala velice důležitým charakterem v šesté řadě, ale ne vždy ji právě hraje Sara Thompson.

Sara Thompson je dále známá z menších rolí, pamatovat si jí můžeme například z Dokaž to!, Lovesick, Channel Zero, GONE: My Daughter, Stíny mezi námi a především z Nomis, velice zajímavého snímku z roku 2018, kde Sara Thompson ztvárnila Julii. Sara si také zahraje ve filmu The Return po boku Richarda Harmona, kolegy právě ze seriálu The 100.

Sara Thompson má bohaté zkušenosti se světem modelingu, ale na tu pravou a velkou filmovou roli teprve čeká. Dopomoci ji k tomu má právě seriál The 100 a Burden of Truth, kde se konečně Thompson dostala více do podvědomí diváků a hlavně tvůrců z Hollywoodu. I snímek The Return by mohl představovat její důležitý milník v herecké kariéře.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The 100 Josephine Lightbourne 2019 2019 1

Filtr seriálů