The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Josephine Lightbourne

Josephine Lightbourne

Jedna ze Starších, která byla zabita svým vlastním otcem po účinku rudého slunce na měsíci Alpha. Ten ale našel způsob, jak Josephine přivést opět mezi živé. Aktuálně Josephine již vystřídala osm různých hostitelů.

Sezóny 1
2019 - 2019

Josephine Lightbourne je dcerou Russella a Simone Lightbourneových. Josephine si vždycky tak nějak myslela, že je lepší než ostatní, její nápadník Dave jí to ostatně řekl a jelikož byl do ní zamilovaný, sám se před ní zabil před zraky ostatních lidí v bistru v roce 2043. Josephine tak byla nucena odletět v tom samém roce s výpravou Eligius III, která měla za úkol objevovat nové světy.

Aby ale mohla výprava přežít úroveň silné radiace na měsíci Alpha, tak Josephine a dalším pár vyvoleným byla implantována do těla temná krev. Nakonec ale na měsíci mohli přežít i ostatní lidé s normální krví. Během 21. dne na měsíci výprava podlehla účinkům rudého slunce. Josephine následně byla nechtěně zabita svým otcem, který si to vyčítal, a celých 25 let se pokoušel najít způsob, jak svou dceru opět oživit.

To se mu nakonec podařilo s jejím bývalým přítelem Gabrielem Santiagem. Ten totiž vymyslel, jak její mysl uchovat do Plamene, která se následně implementuje do těla temnokrevných. Josephine měla již osm těl, tím posledním je Clarke Griffin. Ta s ní ovšem svádí velice nepěkný souboj v její mysli. Josephine je ale zákeřná a krutá. Nebojí se Clarke natrvalo odstranit, ať to stojí, co to stojí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Svině.

3.12.2021 | 0:33:01
akashko12

Tak trochu sympatická, ale sviňa.

redaktor
22.7.2021 | 20:46:00
SnowDe

Svině, co víc napsat…

6.10.2020 | 17:14:41
Jupitero

Asi najlepší antagonista zo 100. Josephine nie je zlá a Clarke nechce nijako ublížiť ale chce telo. Je to záporák s dôvodom. No najlepšie na nej bol aj tak jej humor XD

4.7.2020 | 17:26:13
SanctumClarke

Tak ta byla skvěla! Prostě padouch jak má být – sobecký, vtipný, bez morálních zásad (trochu jako John Murphy :D – srr vtip John je bezva)

20.2.2020 | 23:32:30
Kothy

zaporacka

25.7.2019 | 0:32:26
mar.st

Super záporačka

Eliza Taylor dobře přešla od Clarke na Josephine, věřím jí to :D

2.7.2019 | 22:47:16
MiqueEala

Tohle je zklamání facepalmsmajlik. Ač se mi líbí, že tam dali na první pohled tak sympatického psychopata, je dost omezená a slabá.

22.6.2019 | 0:18:03
tom99

Jako záporák super. A je sexy, škoda, že nevídáme neustále její první formu :-)

webmaster, grafik
21.6.2019 | 15:47:28

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama