Steven Cabral

Steven Cabral

Celé jméno: Steven Cabral
Místo narození: Austrálie
Známé projekty: Ravenswood

Steven Cabral je australský herec, který se herecké kariéře začal věnovat roku 1998. Zatím se neobjevil v nijak velkém množství rolí. Navíc ani neměl příliš moc velkých rolí, díky kterým by si ho diváci mohli zapamatovat.

První větší roli získal roku 2006, kdy se objevil v seriálu Neighbours jako Jean-Pierre Valasco. Po následujících rolích v různých krátkometrážních filmech si zahrál Raymonda Collinse, který byl jednou z hlavních postav seriálu Ravenswood. Zde působil v letech 2013–2014.

V následujících letech se herecké kariéře přestal věnovat, jedinou jeho rolí po seriálu Ravenswood byla postava Reyese, kterého si zahrál v pouhých dvou dílech seriálu Hunters.

Pokud jste si během sledování nějakého projektu, ve kterém hrál, všimli jeho jizvy na obočí, tak tu nemá cíleně přidanou ke svým rolím. Jedná se totiž o skutečnou jizvu.

Foto: ABC Family


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Ravenswood Raymond Collins 2013 2014 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů