Susie Abromeit

Susie Abromeit

Celé jméno: Susie Abromeit
Místo narození: Boston, Massachusetts, USA
Známé projekty: Jessica Jones, Chicago Med

Datum narození: 15.11.1982 (35 let)

Susie Abromeit se narodila v Bostonu, ve kterém vyrůstala. Ve svých šestnácti letech se z ní stala zdatná sportovkyně, která se dala na tenis. Později byla přijata na Duke University, kde projevila zájem o herectví a hudbu. Tomuto odvětví života nakonec naplno propadla.

Roku 2007 začala její herecká kariéra, které se drží dodnes. Prvních několik let se účastnila spousty projektů, protože všude byla obsazována do malých a nevýrazných rolí. Jednalo se jak o filmové zkušenosti, tak i o seriálové. První větší role přišly v seriálech Hollywood Heights, The Haves and the Have Nots a Devious Maids.


Skutečně velkou roli si zahrála až roku 2015, kdy byla obsazena jako Pam do seriálu Jessica Jones. Téhož roku byla obsazena i do seriálu Chicago Med, kde si zahrála Zoe Roth.

Její sestrou je novinářka Kate Merrill.

Foto: Netflix


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.