The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Pam

Pam

Milenka Jeri Hogarth.

Sezóny 1
2015 - 2015

Pamela, které všichni přezdívají Pam, je osobní sekretářkou advokátky Jeri Hogarth. Dělá pro ni nejrůznější práce, ale ty navyšuje tím, že se stala její milenkou, protože jak Jeri, tak i Pam jsou lesbičky. Jeri je však ženatá, a proto tento vztah nezůstane příliš dlouho v tajnosti.

Jeriina manželka Wendy se o jejich vztahu brzy dozví a je znechucena tím, že ji Jeri byla schopna podvádět. Nejvíce ji dostala situace, kdy načapala Jeri a Pam v restauraci, kde se Wendy a Jeiro zasnoubily.

Pam se kvůli vztahu s Jeri zaplete do něčeho, do čeho by se nikdy nezapletla. Wendy se stane obětí Kilgravea a začne na jeho rozkaz řezat do Jeri. Když to vidí Pam, tak udeří Wendy do hlavy tak silně, že ji zabije.

Pam se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama