The Defenders Pam

Pam

Pam

Milenka Jeri Hogarth.

Sezóny 1
2015 - 2015

Pamela, které všichni přezdívají Pam, je osobní sekretářkou advokátky Jeri Hogarth. Dělá pro ni nejrůznější práce, ale ty navyšuje tím, že se stala její milenkou, protože jak Jeri, tak i Pam jsou lesbičky. Jeri je však ženatá, a proto tento vztah nezůstane příliš dlouho v tajnosti.

Jeriina manželka Wendy se o jejich vztahu brzy dozví a je znechucena tím, že ji Jeri byla schopna podvádět. Nejvíce ji dostala situace, kdy načapala Jeri a Pam v restauraci, kde se Wendy a Jeiro zasnoubily.


Pam se kvůli vztahu s Jeri zaplete do něčeho, do čeho by se nikdy nezapletla. Wendy se stane obětí Kilgravea a začne na jeho rozkaz řezat do Jeri. Když to vidí Pam, tak udeří Wendy do hlavy tak silně, že ji zabije.

Pam se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás