Teresa Palmer

Teresa Palmer

Celé jméno: Teresa Mary Palmer
Místo narození: Adelaide, South Australia, Austrálie
Známe projekty: Knight of Cups, Love and Honor, The Choice

Datum narození: 26.2.1986 (38 let)

Herečka a modelka Teresa Palmer se narodila 26. února roku 1986. Narodila se a vyrůstala v Jižní Austrálii v Adelaide. Je jediným dítětem investora Kevina Palmera a Pauly Sanders. Její rodiče se rozvedli když Terese byly tři roky. Její nevlastní matka se jmenuje Kaaren Palmer a má dvě nevlastní sestry a dva nevlastní bratry. Vystudovala Mercedes College.

Vyhrála lokální casting „Search for a Movie Star“ v roce 2003. Natočila několik reklam, pracovala v rychlém občerstvení Hungry Jack. V 18 letech začala točit svůj první film 2:37 v roli Melody. Dále hrála roli Vanessy ve filmu Smrtící Nenavist 2 nebo Lucy ve filmu Prosincoví kluci. Dále hrála například ve filmech Restraint, Pohádky na dobrou noc, Čarodějův učeň po boku Nicolase Cage, který měl průměrnou úspěšnost ve světě. Nejvíce je známá z filmů jako je Noc je ještě mladá po boku Tophera Grace a Anny Faris, Jsem číslo čtyři a Warm Bodies. Stala se tváří Sydney Jeweller kolekce.

Embed from Getty Images

Žije se svým manželem Markem Webberem, s nímž má syna jménem Bodhi Rain Palmer. Často si ji také lidé pletou s herečkou Kristen Stewart.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
A Discovery of Witches Diana Bishopová 2018 2

Filtr seriálů