A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
91/100 - 206×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Diana Bishopová

Diana Bishopová

Americká vědkyně působící na Oxfordu zabývající se historií přírodních věd, zejména alchymií, ale také neobyčejně nadaná čarodějka, která se svému dědictví vyhýbá. Diana je chytrá, cílevědomá a sportovně založená moderní žena.

Sezóny 2
2018 -

Celé jméno: Diana Bishopová

Rasa: čarodějka

Národnost: americká

Věk: 33 (narozeniny 13.8.)

Povolání: historička, vědecká pracovnice na Oxfordu

Základní informace

Diana je dcerou Rebeccy Bishopové a Stephena Proctora. Oba její rodiče byli obdařeni mocnými čarodějnými schopnostmi. Když bylo Dianě 7 let, její rodiče za záhadných okolností zemřeli v Africe velmi násilnou smrtí. Vychovávali ji dále její teta Sarah Bishopová spolu s partnerkou a Emily Matherovou.

Diana se po této strašlivé události uzavřela do sebe a nechtěla mít s magií nic společného. Zaměřila se tedy na studium a vystudovala univerzity v Maine, Oxfordu a Yale, kde získala doktorát z historie přírodních věd.

Na začátku příběhu je Diana na univerzitě v Oxfordu, kde zkoumá staré alchymistické rukopisy. Při svém bádání narazí na vzácný rukopis Ashmole 782, který probudí její schopnosti a zároveň vzbudí pozornost čarodějů, upírů i démonů.

Foto: Sky 1

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Denimi

Nádherně stvárněná čaroďějnice, díky ní mně seriál uplně pohltil. Už se můžu dočkat na 3 sérii

7.4.2021 | 23:51:36
babuna1999

Její vztah s Matthewem se mi hrozně líbí, ale občas je taková zvláštní.

3.7.2020 | 21:55:39
anndy

herečka, režisér nebo postava, ale tohle je prostě děs, věčně jen hledí jak puk, připadá mi jak sjetá

31.10.2018 | 20:27:56
vilmathien

Terka je pro mě hrdinka, její osobní život mámy (mimochodem znovu je těhotná) a její příběhy z rodinného života a společně s prací je mazec, ona je superman a role se drží skvěle, takhle nějak jsem si Dianu vždy představovala :-)

25.10.2018 | 23:29:17
Halfirien

Nevím jestli je to herečkou nebo tím jak je napsaná, ale hlavní hrdinka mě tedy vůnec nezaujala, akorát mě děsně irituje její účes.

24.9.2018 | 22:18:35

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama