A Discovery of Witches (Čas čarodějnic) Popis

A Discovery of Witches

A Discovery of Witches

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

Čas čarodějnic vychází z románu Deborah Harknessové. Vypráví milostný příběh odehrávající se v našem světě. Ovšem tento svět není jen naším, mezi námi jsou čarodějnice, upíři a démoni – tvorové existující a pracující mezi námi, ale skrývající se, před lidskýma očima.


Teresa Palmerová hraje geniální akademičku a historičku Dianu Bishopovou, zdráhající se čarodějnici popírající své dědictví. Náhodně objeví rukopis v oxfordské Bodleianově knihovně, který ji vrhá do nitra nebezpečného tajemství a do cesty tajemného genetika Matthew Clairmonta, kterého hraje Matthew Goode, prastarého upíra skrývajícího temná rodinná tajemství.

Když se Diana a Matthew vydávají na cestu, aby pochopili význam tajemného rukopisu, vyvíjí se mezi nimi vzájemný vztah, který přeroste v něco víc.

V hlavních rolích se představují:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nikaborka06

Dvě hvězdy dolů za to, jak málo je to propracované, vůbec nevysvětlují ten svět, strávila jsem snad 2 hodiny u wiki, protože jsem prostě šťoural.. :D jako třeba ty jejich rodinní příslušníci, jsou to jejich stvořitelé nebo biologičtí rodiče? Ysabeau.. stvořila Matthewa nebo to byl její syn a pak ho proměnila nebo byla člověk, porodila ho a pak se proměnila a pak jeho? Wtf? :D Nebo ,,mate", kdybych nečetla Skleněný trůn, tak nechápu o co jde.. jestli jsou jako druhové, nebo manželé, nebo zda se nemůže nic? O co jim vlastně jde? Že budou děti kříženci? Můžou se vůbec rozmnožovat? Nebo do teď třeba nevím, co přesně vlastně umí takový démon.. :D dozvíme se to někdy? To to nikoho z vás netrápí? :D Díky bohu za wiki.. :D Seriál mě hodně baví, ale těch děr v příběhu je fakt až moc… :D :D

2.3.2021 | 5:33:48
babuna1999

První i druhá série suprové. Dobře se na to kouká, člověk se nenudí, je zde dostatek napětí, které vás pohltí a nepustí. Těším se na další série, snad si seriál udrží kvalitu.

19.2.2021 | 22:59:10
choudys

S01 + S02, líbivé, hlavně dospělé, žádný pubertální drama. Prostředí, hudba, nepřehrávané, dobře se na to dívá. A to nemám rád upířiny, žádný vysouvací zuby, cákance krve, a jiný dláboly. Decentní.

18.2.2021 | 14:03:14
Sag

První série byla super. Druhá byla dobrá, až na scény s Dianou. Může se nějaká postava chovat víc jak kráva? Ale ona ne tak napsaná. U knih jsem taky nebyla schopna přečíst víc jak půlku druhé knihy. Její postava je typická postava Mary Sue, která se dostala z fanfikce na stránky knihy.

webmaster
6.2.2021 | 10:42:34
Mita14

Opět jedno z mála zfilmování, které předčilo svou knižní předlohu. A pokud někoho zrovna nebere love story čarodějnice a upíra, doporučuji shlédnout už jenom kvůli úžasnými exteriérům. Oxford, Skotsko, liduprázdné Benátky (točeno před koronou). Za mě hodně dobrý.

23.10.2020 | 20:44:32
daiv666

Miluju ho.....

30.7.2020 | 21:55:38
Poolverine

Trošku viac života do toho umierania. :D Ale áno, prvá séria v pohode, len by to chcelo pár vecí zlepšiť.

redaktor
24.7.2020 | 13:24:55
BellaRosa1978

Odpočinula jsem si

5.5.2020 | 18:05:14
tiater

Miluji tento seriál. Dokonalé spojení tajemna, magie, napětí a bytostí. Hlavní postavy nejsou nijak přehnané ani nevkusné. Hltala jsem to jedním dechem. Ani po druhém shlédnutí seriálu po nějaké době nebyl požitek o nic menší. :) Nemůžu se dočkat další série a jsem moc zvědavá jak se tvůrci vypořádají s tématikou cestování časem. Moc hezké nakročení do druhé série.

22.8.2019 | 17:33:15
skvrnka

Trochu slaďák, hlavní hrdina je asexuální slizounek, ale chytne to :)

17.8.2019 | 9:53:20

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama