A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
91/100 - 206×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Satu Järvinen

Satu Järvinen

Satu Järvinen je čarodějnice, kterou naverboval Peter Knox.

Sezóny 2
2018 - 2021

Satu Jarvinen je mocná čarodějnice s tajemstvím. V srdci je samotářka má dokonale svérázný styl, který odpovídá jejímu nezávislému a nebojácnému chování. Satu, která se narodila ve Finsku, dokázala kouzlit dříve, než mohla číst nebo dokonce mluvit. Satu přitahuje Diana a poznává ji jako tajemnou verzi sebe sama.

Diana se ale stane buď největším spojencem Satu, nebo nejnebezpečnějším nepřítelem.

V seriálu ovšem dostala významnější roli. Její síly se nakonec vrátí poté, co mučí Dianu. Je svázána s Meridianiným proroctvím a od prastaré čarodějnice se dozví, že je tkadlenou. Později se vrací do Finska, aby se zeptala své matky, proč to před ní skrývala.

Foto: Sky 1

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama