A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
91/100 - 207×

Sledovat

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Miriam Shephardová

Miriam Shephardová

Na první pohled krásná a chladná upírka, která je zároveň kolegyně Matthewa Clairmonta a vedoucí jeho výzkumné laboratoře.

Sezóny 2
2018 - 2020

Dr. Miriam Shephardová je laboratorní kolegyně Matthewa Clairmonta. Miriam je upír a nejen to je také zodpovědná za počítačový bezpečnostní systém v laboratoři. Miriam působí zpočátku jako věčně podrážděná, nesouhlasná, chytrá a nepřátelská osobnost, ale nakonec si Dianu oblíbí.

Na rozdíl od většiny upírů je Miriam Shephardová upřímná a mluví s vášní a beze strachu. Ačkoli je loajální k Matthewovi, není jím nikterak ovlivněna. Částečně je to proto, že Miriam je zcela v pohodě s tím, kdo a čím je: dravec. Tvor, bez ohledu na to, kdo je, si musí získat její respekt. Jakmile to udělá, získá si v Miriam neochvějného spojence a přítele.

Foto: Sky 1

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama