A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 205×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Gerbert D'Aurillac

Gerbert D'Aurillac

Gerbert je upír narozený v Cantalu a zůstává jeho územím. V 10. století byl znám jako papež Sylvester II., Během svého úřadu měl údajně mosaznou hlavu, která dokázala věštit. Byl z Auvergne.

Sezóny 2
2018 - 2021

Gerbert je jedním ze tří upírů v Kongregaci spolu s Baldwinem a Domenico Michelem. S Ysabeau byl kdysi blízkým přítelem. Kromě toho se podílel na únosu Diany společně se Satu. Diana v něm okamžitě cítí zlo.

Gerbert, je jedním z nejuznávanějších, nejchytřejších a nejobávanějších upírů, je brilantním intrikánem, jehož zápletky se odehrávají po dlouhou dobu. Díky tomu je jeho intrikaření téměř nemožné sledovat, pokud nejste ještě starší a moudřejší než on, a existuje jen málo tvorů, kteří mohou toto tvrzení učinit. Gerbert touží po vítězství upírské kultury nad démony, lidmi a čarodějnicemi. Ví, že k jeho vzestupu k nezpochybnitelné moci chybí jen dvě překážky: čarodějnice a rodina de Clermontů, které po staletí nenávidí. Jedinou věcí, která je zuřivější než jeho inteligence, jsou jeho ambice. Ti, kteří ho podceňují, se na své náklady dozvědí, že je o krok před nimi. Vždycky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama