Todd Williams

Todd Williams

Celé jméno: Todd Williams III.
Místo narození: Queens, New York City, New York, USA
Známé projekty: Tilt, In Plain Sight, The Vampire Diaries

Datum narození: 11.9.1977 (40 let)

Americký herec Todd Williams projevil zájem o herectví už na manhattanské střední škole Talent Unlimited High School. Po maturitě se však nejdříve rozhodl vydat dráhou hudebního průmyslu. S tím bohužel neuspěl, a proto se dal na hereckou dráhu, kterou vystudoval na New York University.

Po několika reklamách a menších seriálových rolích se dokázal udržet na televizních obrazovkách. Jeho první větší rolí byla postava Clarka Marcellina ze seriálu Tilt. Dále si v letech 2008 – 2009 zahrál v seriálu In Plain Sight jako detektiv Robert Dershowitz. Roku 2011 jsme ho mohli vidět v seriálu The Chicago Code.


Během léta roku 2012 se mu podařilo získat roli lovce Connora Jordana ze seriálu The Vampire Diaries. Dále se objevil v seriálech Switched at Birth a Teen Wolf. Roku 2015 jsme se ho dočkali ve filmu San Andreas, kde hrál Marcuse.

Foto CC BY 2.0 vagueonthehow, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.