The Vampire Diaries (Upíří deníky) Connor Jordan

Connor Jordan

Connor Jordan

Lovec upírů, jehož jedinou touhou je pozabíjet všechny upíry a zničit prvního nesmrtelného upíra jménem Silas.

Sezóny 1
2012 - 2013

Connor patří mezi Pětku lovců upírů, kteří byli začarováni čarodějkami, aby jejich jedinou touhou a cílem bylo zabíjet co nejvíce upírů. Když některého zabijí, rozroste se jim po těle znamení lovce – tetování, které vidí jen ostatní lovci, nebo jejich potenciální nástupci. Znamení lovce je v podstatě mapa, která má lovce zavést k Silasovi, k prvnímu nesmrtelnému stvoření, a zároveň k léku pro upíry.

Connor se objevuje poprvé v Mystic Falls, když je zabita tajná rada města. Pomocí svých pomůcek a zvláštních nástrojů chce odhalit v Mystic Falls co nejvíce upírů, zabít je a poté s dokončeným znamením lovce přijít za Atticusem Shanem, který ho do Mystic Falls poslal. Connor postupem času odhalí tajemství Damona, Stefana a Tylera, se kterými přijde párkrát do kroužku.


Když se Stefan a Klaus dozví, že Connor patří mezi Pětku, rozhodnou se nechat Connora žít, aby dokončil své znamení a oni měli tak šanci dostat se k léku. Stefan by tak mohl vyléčit Elenu a Klaus měl znovu šanci „vyrábět“ své hybridy. Jenže Elena se do konfliktu přimíchá a Connora zabije. Ten ji sice bude obtěžovat v jejích snech a pokusí se z ní udělat svou poslední oběť, brzo ale nahradí Connorovo místo v Pětce Jeremy, který byl potenciálním lovcem, a Connor nechává Elenu nadobro být.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FaithOriginal

Plusové body za to, že potrápil Elenu :D

7.11.2018 | 20:18:45
Pepinka28

i hate him

18.5.2016 | 9:20:57

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás