The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Connor Jordan

Connor Jordan

Lovec upírů, jehož jedinou touhou je pozabíjet všechny upíry a zničit prvního nesmrtelného upíra jménem Silas.

Sezóny 1
2012 - 2013

Connor patří mezi Pětku lovců upírů, kteří byli začarováni čarodějkami, aby jejich jedinou touhou a cílem bylo zabíjet co nejvíce upírů. Když některého zabijí, rozroste se jim po těle znamení lovce – tetování, které vidí jen ostatní lovci, nebo jejich potenciální nástupci. Znamení lovce je v podstatě mapa, která má lovce zavést k Silasovi, k prvnímu nesmrtelnému stvoření, a zároveň k léku pro upíry.

Connor se objevuje poprvé v Mystic Falls, když je zabita tajná rada města. Pomocí svých pomůcek a zvláštních nástrojů chce odhalit v Mystic Falls co nejvíce upírů, zabít je a poté s dokončeným znamením lovce přijít za Atticusem Shanem, který ho do Mystic Falls poslal. Connor postupem času odhalí tajemství Damona, Stefana a Tylera, se kterými přijde párkrát do kroužku.

Když se Stefan a Klaus dozví, že Connor patří mezi Pětku, rozhodnou se nechat Connora žít, aby dokončil své znamení a oni měli tak šanci dostat se k léku. Stefan by tak mohl vyléčit Elenu a Klaus měl znovu šanci „vyrábět“ své hybridy. Jenže Elena se do konfliktu přimíchá a Connora zabije. Ten ji sice bude obtěžovat v jejích snech a pokusí se z ní udělat svou poslední oběť, brzo ale nahradí Connorovo místo v Pětce Jeremy, který byl potenciálním lovcem, a Connor nechává Elenu nadobro být.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FaithOriginal

Plusové body za to, že potrápil Elenu :D

7.11.2018 | 20:18:45
Pepinka28

i hate him

18.5.2016 | 9:20:57

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama