The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Silas

Silas

Nejmocnější známá nesmrtelná bytost, jaká kdy na světě žila.

Sezóny 2
2013 - 2013

Silas je úplně první nesmrtelná bytost, spolu se svou spřízněnou duší a láskou, Amarou, a velmi mocný čaroděj v kultuře Poutníků. Zároveň je i nejstarším velmi vzdáleným příbuzným rodiny, ze které pochází Stefan Salvatore. Díky Jeremymu a Bonnie se Silas dostal ze své hrobky. Ti dva jej osvobodili, když se snažili získat lék na nesmrtelnost pro Elenu.

Tohoto mocného čaroděje nakonec zabil jeho vlastní dvojník, Stefan, který ho tak poslal na Druhou stranu, kde byl uvězněný s Qetsiyah, jeho dávnou láskou. Poté, co byla Druhá strana zničena, byl Silas odtažen do pekla, takže už nemá šanci setkat se svou pravou láskou, Amarou.
Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

I Stefan bez emocí měl větší štávu než on…

20.3.2017 | 12:17:01

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama