Toni Trucks

Toni Trucks

Celé jméno: Antoinette Lindsay Trucks
Místo narození: Grand Rapids, Michigan, USA
Známé projekty: Barbershop, Franklin & Bash, Seal Team

Datum narození: 30.9.1980 (43 let)

Toni Trucks je americká herečka, která se narodila v Grand Rapids. Úspěšně vystudovala školu University of Michigan School of Music, Theatre & Dance, která ji dostatečně připravila na umělecký život. Po promocích se přestěhovala do New Yorku, kde vystupovala na jevišti, dokud se nepřestěhovala do Los Angeles, které jí otevřelo širokou škálu možností.

Její velkolepý debut, díky kterému se dostala do širšího povědomí diváků, se odehrál na stanici Showtime v seriálu Barbershop, v němž získala hlavní roli. Posléze získala drobnější role, které se soustředily na epizodní chvilky v dramatických nebo komediálních seriálech.

Další velká role jí byla nabídnuta skrze seriál Franklin & Bash. V současné době vystupuje na stanici CBS v seriálu SEAL Team, kde ztvárňuje Lisu Davisovou, která se stará o vybavení elitní jednotky Tier One.

Její rodiče žijí odděleně, vyrůstala mezi dvěma bratry a jejím snem je stát se tanečnicí.

Foto CC BY-SA 3.0 Alex Reid, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
SEAL Team Lisa Davisová 2017 2023 6

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů