Victor Webster

Victor Webster

Celé jméno: Victor Howard Webster
Místo narození: Calgary, Alberta, Kanada
Známé projekty: Mutant X, Král Škorpion, Continuum

Datum narození: 7.2.1973 (51 let)

Victor Webster je synem policisty Johna Webstera a kadeřnice Roswithy Webster a narodil se roku 1973 v Kanadě. Roku 1986 se přestěhoval se svými rodiči do Kalifornie. Už během studia na základní a střední škole se věnovat bojovému umění. Konkrétně se mu podařilo získat černý pásek například v taekwondu.

Po maturitě začal chodit na Saddleback Junior College, následně se živil jako makléř. Dokonce vlastnil i jednu firmu, nicméně tento život ho nebavil, a proto se rozhodl věnovat herectví, které ho bavilo už během studia, nicméně si na něj dosud netroufl profesionálně.

Když se roku 1998 přestěhoval do Los Angeles, tak tímto rokem odstartovala jeho herecká kariéra. Znát ho můžeme například z béčkových filmů jako 100% blond, Zapomenutá kletba, Heart of a Dragon, Domácí mazlíček, Cesta za pomstou, Ledová zkáza nebo The Magic Stocking. Známý je také ze série televizních filmů Král Škorpion, ve kterých si ve dvou dílech zahrál Mathaya.

Na svém kontě má však i několik zajímavých seriálových rolí. Dlouhou dobu se věnoval seriálu Mutant X, kde ztvárnil Brennana Mulwraye. Následně si zahrál podstatné vedlejší role v seriálech Related a Charmed. V letech 2007–2008 se objevil i v seriálu Lincoln Heights.

Roku 2009 se objevil jako Caleb Brewer v seriálu Melrose Place, následně si v letech 2010–2011 zahrál v seriálu Castle, a to Joshe Davidsona. Jeho zatím největší rolí je postava Carlose Fonnegry, kterého v letech 2012–2015 hrál v seriálu Continuum. Dále se ještě objevil například v seriálech Project: SERA, Paradise Inc., Chesapeake Shores a Workin' Moms.

Díky svým rodičům má italské, německé, španělské, francouzské, skotské a anglické předky. Když se zrovna nevěnuje hraní, tak si rád procvičuje své bojové umění.

Foto CC BY-SA 3.0 Tabercil, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Motherland: Fort Salem Blanton Silver 2021 1
Continuum Carlos Fonnegra 2012 2015 4
Charmed Coop Halliwell 2006 2006 1

Filtr seriálů