Continuum
85/100 - 115×

Continuum

Vypravte se na hon za teroristy z roku 2077 do současnosti.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showcase | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Victor Webster (Carlos Fonnegra), Rachel Nichols (Kiera Cameron), Stephen Lobo (Matthew Kellog), Roger Cross (Travis Verta)

Carlos Fonnegra

Carlos Fonnegra
Sezóny 4
2012 - 2015

Carlos Fonegra je detektiv vancouverského policejního oddělení. Je mu okolo třiceti, je pohledný, ale také tvrďák, chytrý a upravený. Pokud by nebyl policistou, snadno byste si ho představili jako úspěšného podnikatele. Má s sobě jisté kouzlo a mužskost, která k sobě přitahuje pozornost žen.

Je synem přistěhovalců, jeho matka se přistěhovala do země po té, co jí drogoví dealeři zabili manžela. Carlos zná chudobu moc dobře, zažil si ji a nemůže vystát nerovnost mezi bohatými a chudými. Ke svému povolání přistupuje s otevřenou myslí, díky svému původu mu to přináší silné stránky i jisté nevýhody.


Carlos byl krátce v mladším věku ženatý, ale brzy poté se rozvedl, jeho manželství pro něj znamenalo závazek. Ale to neznamená, že by svou bývalou ženu nemiloval.

O Kieře si myslí, že je záhadná a velmi atraktivní. Zároveň jí ale na sto procent nevěří, protože mu sice tvrdí, že má manžela a dokonce i syna, ale on je nikdy neviděl.

Zdroj: continuumthese­ries.com

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kiritko

nudaaaaaa

25.3.2017 | 22:48:23
Jirka 007

Super cestny polda

6.11.2016 | 14:39:45

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama