Continuum
85/100 - 115×

Continuum

Vypravte se na hon za teroristy z roku 2077 do současnosti.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showcase | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Victor Webster (Carlos Fonnegra), Rachel Nichols (Kiera Cameron), Stephen Lobo (Matthew Kellog), Roger Cross (Travis Verta)

Travis Verta

Travis Verta
Sezóny 4
2012 - 2015

Travis je bojovník speciálně vycvičený ve futuristické budoucnosti, skoro až jako stroj na zabíjení. Začínal jako obyčejný voják: sportovní, silný a dost chytrý na to, aby se stal užitečným. Vybrali ho do speciální vojenské jednotky za účelem vytvoření super vojáků – geneticky upravených druhů, kteří pracují bez vlivu na vlastní přesvědčení a poslouchají rozkazy bez toho, aby se ptali proč a jak. Zničí nepřítele bez nejmenšího slitování.

Travise žene touha po pomstě. Nelíbí se mu, jak ho korporátní vycvičila, aby nechal lidský život stranou. Uvědomuje si, že na to není sám. Viděl, jak společnosti sebrali lidem svobodu a přesunuli moc směre k sobě. Souhlasí s Edouardem Kagamem o tom, že je nutné je zastavit. Kagame ví, jak Travise ovlivnit a Travisovi se to jistým způsobem líbí. Je na tom něco uklidňujícího. Jako když je pitbul na vodítku a jeho pán ho ochrání před tím, aby se vymkl kontrole nebo dokonce ublížil sám sobě.

Zdroj: continuumthese­ries.com

Foto: Showcase

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka 007

Velky tvrdak

6.11.2016 | 14:40:25

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama