Continuum Alec Sadler

Alec Sadler

Alec Sadler

Pohledný teenager Alec Sadler není jenom nesmírně inteligentní, ale vždy byl také trochu outsider. Jako Kiera vždycky poslouchal své srdce. Jeho otec je génius, který vydělal velký balík peněz díky technických pokrokům.

Až donedávna se Alec cítil sám a opuštěný, truchlil nad ztrátou svého otce, později ale začal jít v jeho stopách. Poznal, že v technologii není jen vědění, ale také moc. A Alec nemá potenciál, aby byl jako jeho otec, ale dokonce jednou vystoupí z jeho stínu a stane se jedním z nejmocnějších mužů na planetě. Jenom si musí věřit. Sebedůvěru, kterou pro takové poslání potřebuje, získává tím, že pomáhá řešit Kieře zločiny.


Žije se svou rodinou na statku na venkově. Jeho nevlastní otec pořádá jednou za čas setkání lidí, kteří jsou proti korporacím a on na ně na přání matky také chodí. Snaží se vycházet se svým nevlastním bratrem Julianem, ale každý z nich vyznávají jiné hodnoty, tak je to pro oba trochu problematické.

Zdroj: continuumthese­ries.com

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kiritko

nevim proc, ale strasne mi pripomina Zuckerberga

25.3.2017 | 22:47:22

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy

Reklama