Wilson Radjou-Pujalte

Wilson Radjou-Pujalte

Celé jméno: Wilson Radjou
Místo narození: Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Jamillah and Aladdin, Hunter Street, The Witcher

Datum narození: 15.2.2002 (21 let)

Wilson Radjou-Pujalte je anglický herec, který se narodil roku 2002. Svou kariéru odstartoval roku 2015 ve filmu Pan, kde se objevil ve vedlejší roli. Následně byl obsazen do jedné z hlavních rolí seriálu Jamillah and Aladdin, kde se v letech 2015–2016 objevoval jako Aladdin.

Roku 2016 se poté objevil hned v několika dílech seriálu Dickensian, kde si zahrál Dodgera. Téhož roku jsme ho mohli vidět i v jedné epizodě historického seriálu Barbarians Rising, kde ztvárnil mladého Hannibala.

Po těchto rolích jsme si ho mohli všimnout v seriálu Hetty Feather nebo filmech Favoritka a We the Kings, nicméně pořádně na sebe upozornil až v letech 2018–2019, kdy působil v seriálu Hunter Street jako Jake Hunter. Následně se roku 2019 objevil v seriálu The Witcher, kde si zahrál elfa Daru.

Foto: Nickelodeon


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Witcher Dara 2019 2023 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů