Zoey Deutch

Zoey Deutch

Celé jméno: Zoey Francis Thompson Deutch
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Ringer, The Politician

Datum narození: 10.11.1994 (29 let)

Zoey je dcerou herečky Ley Thompson a režiséra Howarda Deutche. Má sestru Madelyn Deutch, která je také herečkou. Z matčiny strany má irskou krev a z otcovy židovskou. Ona sama je Židovkou.

Herectví se začal věnovat už v 5 letech a nepřestala se mu věnovat ani během svého studia herectví a politických věd. Profesionální kariéru rozjela v roce 2010 ve svých patnácti letech, kdy byla obsazena do Disney sitcomu pro mladé The Suite Life on Deck. V letech 2011–12 ztvárňovala Juliet Martin v seriálu Ringer na The CW. Na velkém plátně debutovala s filmem Starostka z cukrárny (2011), kde si zahrála po boku své matky a také sestry.

Velký úspěch přišel s rolí ve filmu Nádherné bytosti (2013). Následovaly hostující role v několika seriálech a posléze hlavní role ve filmu Vampire Academy (2014). V roce 2016 si zahrála ve filmech Everybody Wants Some!!, Šprti na tahu, Děda je lotr, Proč právě on? a Vincent-N-Roxxy. Její další role zahrnují filmy Before I Fall (2017), Rebel v žitě (2017), Flower (2017) a ve stejném roce ještě film The Year of Spectacular Men. Na konci roku si zahrála ještě v hudebním videoklipu Eda Sheerana k písni Perfect. V roce 2018 se ukázala v netflixáckém filmu Set It Up, po boku Johnnyho Deppa ve filmu Poslední semestr a dále ztvárnila role ve filmech Buffaloed a Zombieland: Rána jistoty, oba z roku 2019. V roce 2019 se opět vrátila i na televizní obrazovky, když se představila v komediálním seriálu The Politician od Netflixu.

Zoye se také věnuje řečnictví, uvádění pořadů a aktivismu, kde je věrnou podporovatelkou organizace Planned Parenthood a i několika dalších. Věnuje se také kampaním pro charity. Také se objevovala na obálkách módních časopisů jako Justine, Miabella, Cosmopolitan, Rogue, Harper's Bazaar, Vanity Fair, Vogue a mnoha dalších. Často bývá zahrnována do seznamu nejlépe oblékaných celebrit a není proto divu, že bývá viděna na různých módních přehlídkách a týdnech módy v různých světových městěch. V roce 2020 byla zahrnuta do seznamu magazínu Forbes 30 under 30 (Třicet pod třicet).


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Politician Infinity Jackson 2019 2020 2

Filtr seriálů