Dr. Horrible's Sing-Along Blog
91/100 - 16×

Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Superzloun Dr. Horrible (Neil Patrick Harris) chce rozjet svůj poněkud podivný ďábelský plán na ovládnutí světa. Jednak se snaží, aby jej mezi sebe přijala Zlá Liga Zla a jednak chce sebrat odvahu, aby si promluvil se svou láskou z prádelny Penny (Felicia Day). Jediné, co mu však stojí ve cestě, je superhrdina Captain Hammer (Nathan Filion). Celý muzikálově laděný potrhlý seriál má jen tři patnáctiminutové epizody a stvořil ho Joss Whedon (Buffy, Firefly, Avengers)

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 15 minut
žánr
Hudební, Komedie, Romantický

S01E02: Act II

S01E02: Act II

Po neúmyslném představení Pennyho a kapitána Hammera na prvním místě je Dr.

cz sk
17.7.2008
15 minut

Horrible zdevastovaný, že se zdají být docela blízko. Soustřeďuje se na svou zmrazovací paprsek, ale po dalším neúspěchu Bad Horse trvá na speciální demonstraci zla.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Druhý akt nám priniesol moju vôbec najobľúbenejšiu pieseň tohto krátkeho seriálu. Akt začal naozaj fantastickým songom, ktorý nesie názov My Eyes. Pre Doctora Horriblea bolo dosť bolestivé vidieť jeho milovanú Penny s Captainom Hammerom a bral si to veľmi osobne.

13.1.2021 | 17:46:04

Filtr seriálů