Kalifat (Chalífát)
98/100 - 46×

Kalifat(Chalífát)

Agentka Fatima dostane tip, že se ve Švédsku plánuje teroristický útok. Tento čin svede dohromady několik lidí, matku v prekérní situaci, studentku a ambiciózní policistku.

Švédsko | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | SVT1 | 46 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S01E08: Episode 8

S01E08: Episode 8

Dochází ke třem teroristickým útokům. Fatima se dozvídá pravdu, jak to bylo celou dobu se sledováním teroristů. Ibbe se pokouší naposledy zmanipulovat Karimu k ještě jednomu útoku. Pervin se svým mužem a Lishou utíkají ze Sýrie, když je vyzvedne Fatima. Bohužel i to se neobejde bez problémů a oběti.

sk
9.2.2020
46 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cihi

I kdyz jsem taky ocekaval trosku vic od posledniho dilu, tak i tak byl velmi dobrej – co by za takovej posledni dil, ve kterym se toho stalo opravdu hodne a nechybely zvraty, daly jiny serialy…

Tento serial by meli videt povine vsichni zastanci muslimu, mesit apod. aby si udelali jasno.

Zduraznil bych jednu vec: Otec mladych sester Sulejman, kterej prijal Svedsko za svuj domov, nebyl muslim, ale kafir.

Islam plodi zlo a je velmi dobre zneuzitelnej podobnyma jako Ibrahim. Situace v Daes byla taky vse rikajici. Proste vyborny a surovy nahlednuti pod rousku/burku islamu.

PS: Vite, kdo je trapnejsi nez islamskej fanatik? Domorodej konvertita k islamu.

28.9.2020 | 3:36:00
tom99

Vše gradovalo k tomuto finále, které ale nedokázalo splnit mé očekávání. Díl to byl dobrý, jen jsem čekal asi o malinko víc. Vše se tak nějak rychle vyřešilo mávnutím kouzelného proutku… seriál to byl ale skvělý.

webmaster, grafik
25.9.2020 | 2:24:25

Filtr seriálů