Kontakt

Ano, jste tu správně. Pokud chcete vyjádřit svůj názor, přání, stížnost, nápad, připomínku. Toto je to správné místo. A může si dokonce vybrat, kde nás chcete zastihnout.

Vzkazík

Jednou z fajn věcí, když jste registrováni, jsou vzkazíky. Interní pošta. Zcela soukromá. Můžete tedy kontaktovat svého oblíbeného admina vašeho oblíbeného seriálu a zeptat se přímo jeho. Toto je nejrychlejší cesta pokud se ptáte na cokoliv souvisejícícho přímo s daným seriálem.

E-mail

I pro ty, co preferují starou školu a nebo prostě toho mají na srdci víc a nechtějí hned s kůži na trh, jsme připraveni. Kontaktovat můžete samozřejmě i naše adminy (jejich email je v profilu), tento je centrální pro všechny.

Sociální sítě

Máte raději kontakt na sociálních sítích? Žádný problém. Pokud vám to 140 znaků dovolí, napište nám svůj dotaz či připomínku na Twitter. Pro ty, kteří se raději rozepisují, máme přístupný i náš Facebook. Napište nám na zeď nebo pošlete zprávu, rádi vám odpovíme a poradíme.

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný