Avatar: The Last Airbender (2005) (Avatar: Legenda o Aangovi)
97/100 - 65×

Sledovat

Avatar: The Last Airbender (2005)(Avatar: Legenda o Aangovi)

„Voda. Země. Oheň. Vzduch. V dávných dobách spolu žily čtyři národy v souladu. Poté se vše změnilo, když Národ ohně rozpoutal válku. Jedině Avatar, vládce všech čtyř živlů, je může zastavit. Když ho však svět nejvíce potřeboval, zmizel. Uplynulo sto let a já jsem s bratrem objevila nového Avatara, Vládce vzduchu jménem Aang. Ač jsou jeho schopnosti ovládat vzduch ohromné, má se ještě hodně co učit, než bude moci někoho zachránit. Věřím však, že Aang dokáže spasit svět.“

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Nickelodeon | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy

Avatar: Legenda o Aangovi na ČT:D

Avatar: Legenda o Aangovi na ČT:D

Od pondělí 2. září vysílá nový kanál České televize ČT:D animovaný seriál Avatar: The Last Airbender.

Naladit si ho můžete každé pondělí v 17:45 nebo v úterý ve 13:30. Jednotlivé epizody jsou navíc (sic v jistém časovém omezení) volně ke zhlédnutí i ve videoarchivu České televize.

1 0
13.9.2013

Zdroj: Nickelodeon

Diskuze /1

MrPlankton

Na seriál jsem narazil úplnou náhodou, když jsem si vzpomněl, že něco takového je a měl jsem chuť experimentovat (na anime seriály vůbec nekoukám). Na zkoušku jsem nezačal úplně od začátku a hned jsem si seriál zamiloval. Skvělý seriál. Zajímavá hlavní zápletka a neustálá zvědavost, kdy to mezi těmi 2 postavami už konečně pořádně zajiskří :D Pokračování s Korrou je taky fajn, ale původní Aang je „klasa“. Film bohužel pohořel na vtěsnání 7h příběhu 1. serie do 1,5h filmu, což jde pochopitelně velmi těžko (vizuálně se to ale velmi povedlo).

Doporučuji na relax

4.2.2019 | 22:07:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů