Last Tango in Halifax
84/100 - 5×

Last Tango in Halifax

Celia a Alan jsou dva staří lidé. Oba dva jejich vnoučata přesvědčí, aby si založili profil na Facebook. Oba dva si ho založí a překvapeně zjistí, co všechno můžou na této sociální síti najít. Třeba sami sebe. Celia a Alan se totiž přes padesát let neviděli. Jejich láska se ale z jejich srdcí ještě nevytratila.

VB | 2012 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 42 minut

S05E02: Episode 2

S05E02: Episode 2

Celia se rychle omlouvá za to, že způsobila scénu, ale s Alanem, kteří hledají vzrušení mimo bungalov, a Celia, kteří to hledají uvnitř, se jejich vztah dostává pod rostoucí tlak.

cz sk
1.3.2020
42 minut

Otázky se zvyšují, když Ted přijde, čerstvý z dálkového letu s celoživotní hodnotou zavazadel a dalších překvapení v závěsu … Raff zůstane beze slov, když se žirafa objeví na farmě Far Slack Farm, a Gillian je plná starých úzkostí, když přináší neopodstatněnou pozornost do stodoly. . Mezitím Caroline a Ruth pokračují jako dům v plamenech, dokud se věci nečekaně nezmění. A když se Judith dívá do budoucnosti, John začne hledět opačně.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama