Anya Taylor-Joy si zahraje hlavní roli v novém filmu Edgara Wrighta

Anya Taylor-Joy si zahraje hlavní roli v novém filmu Edgara Wrighta

Po úspěšném debutu v hororu The Witch se z mladé herečky stala často obsazovaná hvězda. Nyní si ji do svého dalšího režijního počinu vybral i Edgar Wright.

9 0
5.2.2019

Edgar Wright patří mezi nejoriginálnější režiséry poslední doby a kromě toho, že se objevil v cameo roli v Last Jedi, natočil kultovní filmy Shaun of the Dead, Hot Fuzz či Scott Pilgrim vs. the World. Jeho zatím poslední snímek, akční heist komedie Baby Driver, se již brzy dočká pokračování, na němž Wright pilně pracuje. Ještě před návratem Babyho v podání Ansela Elgorta si ale režisér odskočí k novému hororovému thrilleru Last Night in Soho, který napsal společně s tvůrkyní seriálu Penny Dreadful Krysty Wilson-Cairns. Pro Wrighta se jedná o zatím nejosobnější projekt, jenž zasadil do svého dřívějšího bydliště v londýnském Soho a máme se těšit na psychologicky náročný thriller s hororovými prvky.

Baby Driver se dočká druhého dílu. Foto: TriStar Pictures


Pro tento druh snímků jako by mezi herečkami v současnosti nebyla lepší kandidátka než nastupující hvězda Anya Taylor-Joy, která už ve svém druhém filmu, hororu The Witch, prokázala svůj nesporný talent. Díky tomuto výkonu se ukázala i v superhrdinských sondách Split a Glass a měla by se rovněž objevit v remaku nejklasičtějšího upírského hororu Nosferatu. Nyní míří do Soho a na plátně se jí dočkáme někdy v průběhu příštího roku, neboť Wright počítá s začátkem natáčení už v září tohoto roku.

Anya se letos ukázala v Shyamalanově filmu Glass. Foto: Universal Pictures

Těšíte se na Wrightův nový thriller?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů