Creed nasadí boxerské rukavice i počtvrté

Creed nasadí boxerské rukavice i počtvrté

Letos do kin vtrhl třetí díl série Creed, který byl zároveň režijním debutem Michaela B. Jordana, jenž by se i v případě pokračování měl opět postavit před i za kameru.

9 6
20.11.2023

Ve volném pokračování Rockyho, které v roce 2015 odstartoval sám Sylvester Stallone, se hlavním protagonistou stal Adonis Creed, syn Apolla Creeda, který vystupoval v prvních čtyřech dílech Rockyho. Role se ujal Michael B. Jordan, který se do ringu postaví i počtvrté a znovu snímek zrežíruje. Práce na dalším díle oznámil dvaadevadesátiletý producent Irwin Winkler, jenž u série stojí od samotného počátku, tedy od roku 1976, kdy se na stříbrná plátna vrhl Rocky.

(Jonathan Majors a Michael B. Jordan ve třetím Creedovi, Foto: MGM)

Po komerčním úspěchu trojky se nelze divit, že společnost MGM již přemýšlí, jak ságu vyždímat dalšími projekty, i třeba v seriálové podobě. Creed III při rozpočtu 75 miliónů dolarů vydělal přes 275 miliónů dolarů, což na odklepnutí pokračování bohatě stačí. První přípravy začnou zhruba příští rok, čili premiéry bychom se mohli dočkat koncem roku 2025 nebo během roku následujícího.

Zdroj: DeadlineDiskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů