Knives Out 3 zná svůj název i představitele hlavních rolí

Knives Out 3 zná svůj název i představitele hlavních rolí

Rian Johnson díky své dohodě s Netflixem chystá další díl detektivní série Knives Out. Benoit Blanc v podání Daniela Craiga se vrátí už potřetí a tentokrát ho čeká ten vůbec nejzapeklitější případ.

16 0
28.5.2024

První díl Knives Out debutoval v roce 2019 a Rian Johnson, který dva roky předtím řadu fanoušků naštval filmem Star Wars: The Last Jedi, si detektivním thrillerem napravil reputaci. Snímek, ve kterém detektiv Benoit Blanc v podání Daniela Craiga vyšetřuje vraždu v poměrně excentrické rodině, slavil velký úspěch a když bylo oznámeno pokračování, okamžitě po něm sáhl Netflix. Streamovací gigant podepsal s Johnsonem smlouvu na další dva díly, přičemž Glass Onion: A Knives Out Mystery do jeho databáze přibyl předloni.

Glass Onion už vznikl kompletně pod taktovkou Netflixu. Foto: Netflix

Před pár dny Johnson oznámil, že třetí díl je oficiálně na cestě. Snímek Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Na Netflixu se objeví v roce 2025 a do hlavní role Benoita Blanca se samozřejmě vrátí Daniel Craig.

Oba předcházející filmy série Knives Out se pyšnily slušnou hereckou sestavou. Objevili se v nich třeba Ana de Armas, Dave Bautista, Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Kate Hudson nebo Christopher Plummer. I trojka by měla mít slušnou hereckou sestavu, přičemž její první dva členy už známe. Hlavní role by měli ztvárnit Josh O'Connor a Cailee Spaeny. O'Connor aktuálně exceluje ve sportovním dramatu Challengers po boku Zendayi, vedle toho se ale objevil i v seriálu The Crown coby princ Charles (nynější král Karel III.). Spaeny má za sebou hlavní roli Priscilly Presley v dramatu Priscilla a brzy ji uvidíme i v očekávaném pokračování vetřelčí ságy Alien: Romulus.

Spaeny se v létě objeví v novém Vetřelci. Foto: 20th Century Studios

Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery, jak již bylo zmíněno, debutuje na Netflixu příští rok. Další casting by Johnson měl odhalit v nejbližších měsících, jisté ale je, že snímek má poměrně velkorysý rozpočet a bude si tak moct dovolit obsadit velká jména.

Máte rádi filmy ze série Knives Out? Podíváte se i na ten třetí?Diskuze /2

Jack1947

Tak snad bude i ucházející téma ne jak minule^^

29.5.2024 | 4:05:25
Lucas89

Dvojka byla náhodou moc fajn. :)

5.6.2024 | 20:39:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů