Once Upon a Time in Wonderland
75/100 - 36×

Once Upon a Time in Wonderland

Spin-off seriálu Once Upon a Time vyprávějící příběh Alenky, která spadne do králičí nory a objeví úplně nový nevšední svět.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
hrají
Sophie Lowe (Alenka),


Které postavy z Once upon a Time se objeví ve Wonderland?

Které postavy z Once upon a Time se objeví ve Wonderland?

Když Once Upon a Time oznámilo svůj spin-off, největší otázkou v tu chvíli bylo, zda uvidíme některé postavy z původního seriálu. Odpověď je ano. A které že to jsou? To už se dozvíte v článku.


1 0
29.9.2013

V Once upon a Time jsme již viděli Kloboučníka a Královnu srdcí. Zatím ale nebylo přesně uvedeno, v které epizodě se s nimi setkáme.

První epizoda Wonderland se však bude odehrávat ve Storybrooke a uvidíme nejméně dvě postavy z původního seriálu. A kdo že jsou tedy ti šťastlivci? Někdo, koho jsme neviděli od první série a někdo, kdo je fanoušky velmi oblíbený.


Podle oficiálního popisu prvního dílu „Down the Rabbit Hole“ se tam objeví Popelka a Rejpal. Ačkoliv není přesně popsáno, kde a kdy se objeví, je zmíněno, že hostujícími hvězdami budou Jessy Schram jako Ashley Boyd/Popelka a Lee Arenberg jako Leroy/Rejpal.

Hodně lidí je nadšeno, že opět uvidí Ashley/Popelku, kterou jsme naposled mohli vidět ve dvanáctém díle první série Once upon a Time, když se plavila pryč s jejím snoubencem Seanem a jejich dítětem – Alexandrou. Jessy Schram byla zaneprázdněna svým seriálem Falling Skies, proto se od té doby v původním seriálu neobjevila.

Rejpal byl v původním seriálu mezi „hlavními vedlejšími“ postavami. Uvidíme, jestli se Leroye dočkáme třeba v první polovině Once upon a Time a nebo jestli bude viděn více ve Wonderland, než ve Storybrooke. A stejně jako u Popelky, hodně lidí je rádo, že ve Wonderland budou mít svého oblíbeného vůdce trpaslíků.

Jak se vám líbí obsazení z původního seriálu? Nebo byste tam raději viděli někoho úplně jiného? Dejte vědět dole v komentářích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!