Parenthood (Famílie)
88/100 - 27×

Parenthood(Famílie)

Rodina Bravermanových řeší běžné životní situace – starosti s výchovou dětí, nátlaky v práci i to, jak být dobrým rodičem, manželem nebo manželkou

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 45 minut
hrají
Mae Whitman (Amber Holt),

Rozhovor s Joy Bryant - Jasmine bude mít vždy pro Crosbyho slabost

Rozhovor s Joy Bryant - Jasmine bude mít vždy pro Crosbyho slabost

V rozhovoru s představitelkou Jasmine uveřejněném na webu tvquide.com se dovídáme, zda je ještě šance, že by se s Crosbym dali dohromady, a zda by si to sama herečka Joy Bryant přála.

0 0
20.12.2011

Jistě, podvedl ji a lhal o tom, ale fanoušci Parenthoodu (Famílie) tajně Jasmine (Joy Bryant) a Crosbymu (Dax Shepard) drželi palce, aby se k sobě vrátili… dokud se na scéně neobjevil nový přítel Jasmine, doktor Joe (D. B. Woodside). „Lidé buď říkají: ´Kdy se k sobě ti dva konečně vrátí?! ´ nebo ´Toho doktora se drž, holka. Je sexy a je to doktor,“ sdělila Bryant se smíchem webu TVGuide.com. „Možné je obojí.“

V 10. epizodě třetí série, odvysílané na NBC 22. listopadu 2011, musí Crosby a Jasmine konečně čelit realitě a říci svému synovi, že maminka s tatínkem již nejsou spolu, když je nyní ve hře nový muž. Bryant mluvila s TVGuide.com o tom, jak tyto zprávy synovi sdělili, o schopnosti Jasmine jít dál a o tom, jestli si myslí, že Jasmine a Crosby se ještě někdy dají dohromady – připravte se na to, fanoušci, nebude to hezké!

Věděla jste, když tato série začínala, že Crosby a Jasmine budou tak dlouhou dobu od sebe? Joy Bryant: Měla jsem takové tušení. Nevěděla jsem přesně, kam to bude směřovat nebo jak dlouho to potrvá – jestli to bude navždy. Ale když končila minulá série, tak trochu jsem to čekala. „Udělají nějaký zvrat a my už nebudeme spolu.“ Asi to tak v televizi musí být, aby se diváci dočkali nějakých dramatických událostí.

Když necháme stranou důvody štábu, proč je drží od sebe, myslíte si, že je pro Crosbyho a Jasmine přirozené spolu v tuto chvíli nechodit? Bryant: Přestože by se mi líbilo, kdyby Jasmine a Crosby byli zase spolu, jsem nadšená, že ukazujeme vztah, ve kterém rodiče nejsou sezdaní a vychovávají dítě. Znamená to pro nás hodně práce. Odráží se v tom situace mnoha rodičů s podobnou dynamikou. Jsem nadšená, že prozkoumáváme tento typ komunikace, kdy žijete odděleně, chodíte na rande, a jak to ovlivňuje vaše děti. Je to legrační, protože když takové věci zažívám v seriálu, nikomu neříkám, co se děje, ale mám několik přátel, kteří si prochází stejnými problémy. Vždy je zvláštní, že cokoli já hraji, to někteří z mých přátel opravdu prožívají.

V aktuální epizodě se řeší, jak Jasmine a Crosby řeknou Jabbarovi o svém rozchodu. Jak to zvládnou? Bryant: Crosby a Jasmine tak trochu předpokládali, že to Jabbarovi prostě dojde. Skutečnost, že nežijí v jednom domě, znamená, že žádná svatba nebude. Ale uvidíme, že od toho malého chlapce očekávají až moc. Člověk v tom věku stále poznává nové věci. Není to teenager, je to dítě. Jsou věci, které přesahují jeho chápání. Když nežijí v jedné domácnosti, otázkou je, jak to budou řešit všichni společně? Jak mu sdělí pravdu, aniž by mu zlomili srdce? Člověk musí být upřímný. Nechtějí přece, aby žil v pohádkovém světě.

Proč myslíte, že Jasmine byla rychleji schopná jít dál než Crosby? Bryant: Myslím, že kvůli tomu, co se mezi nimi událo, a kvůli důvodu jejich rozchodu. Kdykoli je člověk v pozici toho, co udělal chybu, je vždy jednoduché říct „odpusťme si, co jsme si a zapomeňme na to“. Ale to on tenkrát udělal chybu, takže Jasmine – poté, co se dostala z období šoku a smutku – byla schopná se sebrat a jít dál. Ale jsem si jistá, že se vůči Crosbymu cítí provinile a nikdy nebude schopná se od něj odpoutat naprosto. Nebylo to pro ni jednoduché, pořád k němu něco cítí. Přijde doba, kdy člověk ve svém životě prostě musí jít dál. Crosby v jejím životě ale díky Jabbarovi bude napořád.

Myslíte si, že Jasmine bude někdy naprosto schopná jít dál a ignorovat tyto city, nebo je stále naděje, že by se ti dva dali opět dohromady? Bryant: Nejsem si jistá, zda doufá, že se někdy mohou opět sblížit, ale vždy pro něj jedna její část bude chovat nějaké city. Znamená to, že Jasmine a Crosby skončí jednou spolu? Upřímně, opravdu nevím. Ale vždy pro něj bude mít ve svém srdci místo. To neznamená, že se k sobě vrátí, ale když někoho milujete, tak trochu ho milujete navždy. Možná ho nebudete mít rádi nebo se vám nebude líbit, co dělá, ale stejně ho milujete. Zvlášť proto, že spolu vychovávají dítě, musí se naučit se navzájem respektovat, aby jejich dítě nepochytávalo špatnou energii a aby ho mohli vychovávat ve zdravém prostředí. Vždy bude mít v jejím srdci místo, stejně jako ona určitě bude mít místo v jeho srdci.

Mimochodem, chcete vy, aby se k sobě Jasmine a Crosby vrátili? Bryant: Upřímně, je mi jedno, jak to dopadne. Bylo by skvělé, kdyby byli spolu, ale dá se také mnoho věcí prozkoumat, pokud spolu nebudou. Je mezi nimi spojení, takže je skvělé vyzkoušet, co bude, když oba budou chodit na rande s jinými partnery, a jak budou vychovávat dítě odděleně. Existuje ještě spousta možností. Život není vždy růžový. Miluju tento seriál. Miluju cestu, po které kráčíme, jsem připravená po této cestě pokračovat, i kdyby to bylo poslepu, protože nevím, jaký bude konečný výsledek.

Překlad článku z webu: http://www.tvguide.com/…1040032.aspx

autor: Kate Stanhope

překlad: gambinka

Zdroj: NBC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Filtr seriálů