Percy Jackson and the Olympians (Percy Jackson a Olympané)
76/100 - 26×

Percy Jackson and the Olympians(Percy Jackson a Olympané)

Mladistvý Percy Jackson zjistí, že je potomkem řeckého boha, Poseidona, a vydá se na dobrodružství, aby urovnal probíhající bitvu mezi bohy. Diův blesk byl totiž ukraden a Zeus viní z krádeže samotného Percyho Jacksona, kterému dá čtrnáct dní na jeho vrácení, jinak zahájí válku mezi bohy.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

První řada seriálu Percy Jackson bude obsahovat důležité monstrum z knížky

První řada seriálu Percy Jackson bude obsahovat důležité monstrum z knížky

Podle autora Ricka Riordana se v připravované sérii Percy Jackson and the Olympians objeví minotaur z první knihy.

5 1
12.9.2022

Riordan na svých webových stránkách uvádí, že natáčení Percyho Jacksona pokračuje a že se v něm objeví i Minotaur, který se objevil v první knize. Nezmiňuje, kdy se Minotaur v první řadě objeví, ale pokud bude věrný knize, bude to druhá příšera, se kterou se Percy setká a která unese jeho matku. Riordanovu citaci si přečtěte níže:

A nyní se vracíme do televizní země. Odcházím na další vzrušující natáčecí den. Myslím, že se dnes možná setkáme s Minotaurem (který se mimochodem objeví i v Božské komedii).

Foto: Disney+

Minotaur hraje ve Zloději blesku důležitou roli nejen proto, že unese Percyho matku a je hybatelem příběhu, ale také proto, že pomáhá Percymu uvědomit si jeho osud poloboha a vytváří jeho charakterový posun. Vzhledem k tomu, že 1. série má skromných osm epizod, je pravděpodobné, že se tvůrci budou snažit omezit setkání s monstry na ta nejdůležitější v příběhu. Moment Minotaura by mohl velmi dobře přijít v rámci 1. dílu Percyho Jacksona.

Těšíte se na setkání s minotaurem?

Diskuze /4

Basim

Nemáte tam náhodou chybu? Ono podle knihy tam minataurus vůbec nebyl a byla místo něj Chiméra. V té knize je to tak napsané.

13.9.2022 | 15:47:29
Basim

Je vidět že jste nikdy nečetli knihu!

#3 annePel
13.9.2022 | 20:39:36
annePel

#2 Basim: Možná by sis měl oprášit knížky. Minotaurus je doslova ve čtvrté kapitole Zloděje blesku. Ano, chiméra je tam také, ale až o něco později a to ve třinácté kapitole. Jiné scény, jiná lokace. Jedno není místo druhého. Nestvůry jsou tam prostě obě. Knížky jsem četla opravdu několikrát, takže vím, o čem mluvím. Příště by to chtělo si ověřit fakta.

#4 Basim
webmaster
14.9.2022 | 11:02:09
Basim

#3 annePel: Ona tam byla i mantikora ale až ve třetím díle a oni jí dali do dvojky.

14.9.2022 | 11:48:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama